Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SadystycznyOrzech

Odtwarzacz muzyki i słuchawki "outdoor"

Polecane posty

Witam,

mam kupione (polecane przez Was ;]) Superlux HD688b. Bardzo dobre słuchawki, jednak ostatnio podłączyłem go do telefonu kolegi i zauważyłem kolosalną różnicę między moim SII a jego HTC z systemem Beats Audio. Ja pomyślałem, sobie, że wolałbym mieć jakiś osobny odtwarzacz jak klasyczne MP3.

Wiem, że często polecacie Sansa Clip ale może wyszły jakieś nowości więc wolę się zapytać. Podajcie oferty najlepiej do 100 złotych, a jeżeli naprawdę się opłaca dopłacić (oczywiście bez przesady) to podajcie ofertę - może wpadnę na promocje, bądź na allegro czy olx poszukam.

Do odtwarzacza podłączę moje Superluxy ale myślę o zakupie słuchawek dostosowanych na wyjście na dwór. Wiem, że Superluxy nie tolerują niektórych temperatur i nie chciałbym ich zniszczyć.

Dlatego także bym prosił o w miarę dobre słuchawki do 100 zł.

Najbardziej zależałoby mi, żeby można było podbić basy (praktycznie wszędzie to robię i staram się o równowagę w stosunku ciepło i ilość). A tak to chyba nie mam żadnych wymagań. Niech tylko nie będzie przesadnie duże ;]

EDIT:

A no i słucham głównie rapu, muzyki instrumentalnej, a dalej to różnie, trochę rocka, trochę elektronicznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...