Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dirian

Steelseries Kana V2 - sensor

Polecane posty

Czas wymienić wysłużonego A4Tech X748 na coś nowego. W oko wpadła mi Kana V2, bo fajnie wygląda no i sensor dobry. Chciałem jednak dopytać z czystej ciekawości, czy ten Avago zamontowany w Kanie jest lepszy od Avago siedzącego w X748?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś inne propozycje jeszcze do 150 zł? Tak żebym miał wybór :P Chwyt w sumie nie ważny, przyzwyczaję się. Byle nie była jakoś strasznie mała, np. Storm Xornet zupełnie mi nie leży w dłoni.

Myślałem jeszcze o Razer Abyssus, podobno całkiem udana myszka. Tylko trochę brakuje mi przycisków pod kciukiem, przydają się w Counter-Strike przy komunikacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sagit83 - nie. Wręcz przeciwnie.

Po prostu sweet-spot sensora użytego w X748 oscyluje w tych okolicach, przez co różnica w jakości jest mniejsza.

@Dirian - G300 jest w porządku, ale poziomem na pewno nie dorówna Kanie. Tylko dla fanów Logitecha.

Za to Revoltec to już konkretny śmieć i nie zawracałbym sobie nim głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam z tematem, bo jeszcze nie wybrałem myszki. Ostatnio najbardziej kusi mnie Sharkoon Drakonia. Naczytałem się jednak, że wykonanie tam nie powala - czy faktycznie jest ono tak przeciętne? Wiadomo, od gryzonia za 130 zł nie wymagam nie wiadomo czego, ale nie chcę czegoś bardziej tandetnego od obecnego X748, co się będzie sypać w rękach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ten Sensei Raw wypada w porównaniu do Kany V2? Wiem, że Kana to optyk i chętnie bym ją wziął, ale biała wersja zniknęła ze sklepów, a czarna jednak trochę przekracza mój moralny budżet.

Co do podkładki pod laser, to najwyżej na razie używałbym na biurku, bo jest ono śliskie, a później najwyżej dokupię jakąś porządną podkładkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główna różnica między laserem a optykiem jest taka, że ten pierwszy oferuje większe prędkości, a drugi jest bardziej precyzyjny (brak smoothingu i akceleracji). Mimo wszystko jeżeli nie jesteś profesjonalnym graczem i nie preferujesz low-sens to najprawdopodobniej każda z opcji wyda ci się na tyle zbliżona, że większych różnic raczej nie odczujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męczę temat dalej :P

Mam okazję kupić używanego Deathaddera 2013 w dość dobrej cenie. Co prawda przekracza i tak mój moralny budżet, no ale może warto dołożyć...

Naczytałem się jednak sporo o awaryjności Razerów. Jak to wygląda w praktyce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat DA2013 to cholernie dobra mysz. Jest polecana przez nawet największych gburów z /g/, a to już samo w sobie stanowi za znak jakości. O hipotetycznej awaryjności tego modelu nie słyszałem nic szczególnego, a podaczas własnych testów nie zauważyłem nic godnego odnotowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak wcześniej używałeś kiedykolwiek sensora optycznego np. A3090, 3310 to możesz odczuwać pewien dyskomfort w ruchu kursora, 3988 porusza się bardziej jak laserowa niż optyczna (tak pomiędzy powiedziałbym) - w sumie ciężko opisać, po prostu trochę inny feeling ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...