Skocz do zawartości

Meanwhile at Sunrise


Xerber

Polecane posty

  • Odpowiedzi 910
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

>Dwa tomy zamiast wydania w omnibusie

>Cena obu tomów będzie wyższa niż obecna cena omnibusa z bookdepository

wow_it's_nothing.jpg

Kreska w tej mandze jest co najwyżej przeciętna, daleko jej do filmu, a czytanie w 3/4 tego samego co już widziałem niezbyt mi się uśmiecha.

Cenę można by przeboleć o ile użyją tego samego papieru co przy Otoyomegatari.

Jedynie cieszy to, że przynajmniej nie jest to kolejny na rynku tytuł dla fujoshi (ale jak potwierdzą się przypuszczenia ludzi co do tego czym jest druga zapowiedziana przez SJG seria to będzie to marne pocieszenie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xer na forum Waneko ludzie się podniecają, że może to być mangowa adaptacja Szerloka BBC, bo jest jednym z nielicznych tytułów, które pasują do wskazówek podanych przez SJG.

Serial lubię, ale mam duże opory jeśli chodzi o ten tytuł w Japońskim wydaniu, wystarczą mi moje wyobrażenia na temat tego jakie szerlokowskie fanfiki powstają po tej stronie internetów. Wiem, że pewnie trochę przesadzam i raczej na 100% ta manga to nie yaoi, ale target praktycznie ten sam.

Generalnie narzekam, bo ciężko jest mi znaleźć coś dla mnie na tym małym rynku, a z każdą kolejną zapowiedzą sytuacja nie zmienia się ani trochę.

Edit2: Kaylith umarło. Już nigdy nie zobaczę tak wspaniałego TS jak w ZanTero.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się przypomniało jak SJG stwierdziło, że jednak przetłumaczy Nezumiego.

Ja tam Shinkaja pewnie kupię bo i tak mało wychodzi rzeczy, które by mnie interesowały. Mechów i tak nigdy się nie doczekam.

A tak z innej beczki. Ktoś wie kiedy Abara będzie dostępna w sklepach? Preordery mieli jakoś teraz wysyłać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oderwałeś mnie od wkuwania prezentacji na kolosa oglądania drugiej serii Nodame. Gundam 00 jest serią świetną. Jedną z bardziej innowacyjnych w całym metawersum. Pierwszy sezon jest naprawdę niezły, drugi nie ustrzegł się kilku głupot, film kinowy pod pewnymi względami jest po prostu kretyński, ale jednocześnie uważam go za rewelacyjne zakończenie merytoryczne całego Anno Domini. Jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że 00 warto oglądać mając już jakieś pojęcie o Gundamach, by zobaczyć jak seria czerpie z poprzedniczek i przerabia to na swoje potrzeby.

edit:

Nie muszę chyba pisać jak bardzo polecam zapoznanie się z klasycznym UC, prawda? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Ledwo dwa fredy o naruto w tym momencie.

Było gorzej...

Znacznie gorzej...

>Olso dlaczego nie używasz filtrów?

Bo są mi niepotrzebne.

Wchodzę do katalogu, dodaje 3-4 otwarte tematy do watchera i przez następnych kilka godzin mam wywalone.

Oslo jak siedzę na kiblu to używam Party Van, a tam filtrów chyba nawet nie ma...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było gorzej...

Znacznie gorzej...

Okej, odświeżyłem i pojawił się Naruto General

oh boi, 'ere we go

EDIT: @sefnir, dzięki za odpowiedź, szkoda tylko, że ostatnim zdaniem sprawiłeś, że 00 wylądował na tej samej pólce co GBF, czyli do obejrzenia po 0079/Z/ZZ/CCA - czyli pewnie nigdy.

EDIT2:

http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-11-05/naruto-manga-mini-series-launches-after-main-series-ends/.80690

Shekels must flow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...