Skocz do zawartości

Meanwhile at Sunrise


Xerber

Polecane posty

Zastanawiałem się wczoraj, czy napisać tutaj o zapowiedzi nowego sezonu Symphogeara, acz się wstrzymałem.

Dzisiaj poszło info, że nie zapowiedzieli jednego nowego sezonu, tylko od razu dwa.

NANA WILLS IT

KeRqmEF.jpg

Chociaż mam cichą nadzieję, że trochę wróci to do bardziej radosnego trainwrecku show w stylu G. GX był fajny, ale G jednak miał te magiczne plot twisty w każdym odcinku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 910
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jurom bój się Bora, żeby ci się Vita zwiesiła za takie słowa ;_; GX style poproszę, G to gunwo.

Meanwhile at MAL

>1st season - 7.00

>G - 7.46

>GX - 7.44

Fakty mówią same za siebie, twój nowy PS4 będzie żył krócej niż moja używana Vita, bo młodzi chińscy pracownicy fabryki składającej dali 1/10 sensownej ilości pasty chłodzącej przy twojej stacjonarnej konsoli.

A tak na poważnie to, mimo że GXa oglądałem jakieś 2 miechy temu może, to tak po prawdzie może pamiętam jakieś dwie czy trzy akcje co w pamięć zapadły. Z czego jedna to beach episode z balonami Marii, a druga to pojawienie się wiadomej postaci na V, która zresztą bardziej przywodzi G na myśli. No i muzyka była słabsza niż w poprzednich sezonach.

Za to z wesoło głupiego G pamiętam chyba każdy wesoły plot twist odcinkowy. TERRORIST&RAINBOWS. I ATE HER HAND. HIBIKI ALREADY A DEMON. ZENBU A TRAITOR. VER FACES 80% BUDGET. MIKUGEAR. FREAKING NINJA. TRENING W MASARNI. COME ON AND SLAM. NAKED GUNGNIR. No i Miku miała najlepszy kawałek w całej serii właśnie w G.

msKSMGZ.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waneko zapowiedziało swoje nowe LNki:

Tokyo Ghoul: Hibi (premiera 20.06.2016)

No Game No Life (premiera 1 tomu: 10.07.2016)

Nic dla mnie. Ghula oglądałem pierwszą serię animu i trochę poczytałem mangi, jakoś niespecjalnie mnie ciągnie dalej do tego tytułu. Zaś NGNL... cóż, widziałem animu, i to mi w zupełności wystarczy. Dla mnie nie jest to ani na tyle interesujący, ani dobry tytuł bym pakował kasę w LNkę. Także dzięki Waneko, ale nie tym razem. Gdyby to było Mondaiji-tachi, to bym brał bez chwili wahania.

Jeszcze Drrr zostało jakiś czas temu zapowiedziane przez Kotori

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fate stream at Anime Japan finished

Heaven's Feel movie is in 3 parts and coming all out in 2017

Fate Extella is neato

Fate Extra is getting an anime adaptation made by Shaft!
LL

 

Fate Grand Order is coming out with America next week with Medb as a rider, Edison as a caster and is for some reason a lion, Nightingale is a berserker and looks like Sento Isuzu, and Billy the Kid as not a girl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...