Skocz do zawartości

Meanwhile at Sunrise


Xerber

Polecane posty

  • Odpowiedzi 910
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Skończyłem sobie właśnie trzeci sezon Aikatsu i zaczą...wait a sec...

JeF3x8N.jpg

6dodBqz.jpg

Why.

Pomijając tą straszliwą wiadomość, końcówka trzeciej serii to dość typowy climax w postaci festiwalu trójek idolowych (tutejszy odpowiednik tournament arcu z shounenów) - chociaż dobrze polany piciem do niemal wszystkich ważniejszych członków ekipy. A nawet rzucono coś, czego rzeczywiście nikt się nie spodziewał po trzech latach olewania sprawy. Ale starczy tych wywodów i tak nikt oprócz mnie best idol animu nie ogląda. :v

I nie poznacie potato grill, shame on you

yrnBw9O.png

Swoją drogą to nawet nie wiedziałem, że Aikatsu już do "Meanwhile at Sunrise" nie pasuje ze względu na studio animacyjne. Rezygnacja z eksperta była poprawną decyzją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jak to 23? Przecież to ma 25 odcinków. A przynajmniej ja tyle obejrzałem jak sobie parę dni temu robiłem odświeżanie serii (chociaż tego 25 odcinka nie pamiętam z okresu jak pierwszy raz to oglądałem).

Chyba, że mówisz tutaj tylko o jednym alternatywnym odcinku? I co to jest Nico?

Fajnie by było, jakby zrobili też S;G0 jako animu dla tych, co nie grają w VN :<

I a propo - chciałem sobie zakupić taki zegarek jak ten ich licznik świata, ale ceny takich bajerów są zabójcze (musiałby mi to ktoś zrobić na zamówienie, a jedyny serwis jaki znalazłem w PL robiący takie rzeczy, życzy sobie niezłej kasy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Director Makoto Shinkai (Voices of a Distant Star, The Garden of Words, 5 Centimeters Per Second) revealed on Thursday that he is directing a new film titled Kimi no Na wa. (your name.) that will open in Japan in August 2016. The film's official website is currently streaming a teaser video.

Shinkai is also writing the script for the film. Masashi Ando (Spirited Away, When Marnie Was There, Paprika) is serving as the animation director and Masayoshi Tanaka (anohana, The Anthem of the Heart, Toradora!) is designing the characters. CoMix Wave Inc. is animating the film.

The film will star Ryunosuke Kamiki (Summer Wars' Kenji, Howl's Moving Castle's Markl, The Princess and the Pilot's Charles Karino) as Taki Tachibana and actress Mone Kamishiraishi (live-action Chihayafuru: Kami no Ku's Kanade ?e) as Mitsuha Miyamizu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to dochodzi do oficjalnych zaręczyn Tatsuyi i Miyuki, po oficjalnym ogłoszeniu, że Onii-sama jest tak naprawdę synam Mayi a nie Miyi. Miya po prostu urodziła go, zapłodniona in vitro jajeczkiem siostry sprzed niefortunnego porwania. ALE, po chwili Maya wyjawia Tatsuyi, że tak naprawdę on i Miyuki są rodzeństwem, z tym, że Miyuki to w sumie genetycznie zmodyfikowany, zaprojektowany w łonie Miyi Człowiek Idealny, więc genów wspólnym ma Onii-sama więcej z Mayą choćby niż z Miyuki. Miyuki nawet po dowiedzeniu się tego jest ofc w siódmym niebie i już planuje, jak tu najszybciej się do brata dobrać, tymczasem Tatsuya powiedział jej, że ciągle postrzega ją jako siostrę mimo zaręczyn, ale postara się nad tym popracować.

Czyli WINCEST panie, WINCEST. Chaotycznie to opisałem i brzmi trochę jak telenowela, ale czyta mi się to w dalszym ciągu genialnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...