Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goldeneye456

Pomoc z wyborem dostawcy internetu.

Polecane posty

Osoba która mnie poprosiła o rozejrzenie się o wybór dostawcy mieszka w miejscu gdzie nie dociera "kablówka". Telefon stacjonarny jest od TP ( Orange ), ale wątpię by za pomocą tych kabli (łącza) stałe łącze internetowe miałoby sens o ile to jest wykonalne ;). W takim razie zostaje internet mobilny na którego ofertach się kompletnie nie znam. Co polecacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić Play, ma świetny zasięg. Oferta jaką posiadam to 18 GB miesięcznie + nielimitowany transfer nocny. To wszystko w cenie 59,99 zł. Umowę zawarłem na okres 12 miesięcy i choć kończy mi się ona dopiero w listopadzie to wiem, że na 100% ją przedłużę, bo po prostu nie mam do czego się przyczepić. Teraz mam prędkość 15 Mb/s i modem HSPA+, natomiast po przedłużeniu umowy będę chciał przesiąść się już na LTE (pewnie jakąś zniżkę dadzą dla stałego klienta :P ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mogę polecić internet z Plusa. Zwłaszcza że teraz maja bardzo fajne oferty jeśli jesteś w zasięgu ich LTE . Za 90zł masz LTE bez limitu, w tańszych pakietach są ograniczenia prędkości ale nie tak uciążliwe a i umowa jest na 2 lata. Sam posiadam taki internet niestety nie w tej ofercie jaka jest teraz ale jeżeli chodzi o download i ping to nie ma obecnie lepszego bezprzewodowego internetu. Gdybyś chciał mógłbym wrzucić test szybkości .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast musze odradzić plusa mobilnego, przynajmniej pakiet, który posiadam. Jest to 15 gb, nocne 50gb w godzinach 1.00-7.00 (według mnie bardzo nie wygodne godziny)

Mam wrażenie, że "odcinają" mi internet zanim całe 15 gb zostanie wykorzystane.

Gdy dokupuje np. 3gb jestem już pewien, że nie wykorzystuje całości a net jest spowalniany.

Na wakacje zrobię konkretny test z programem liczącym dane, chociaż jak widziałem ludzie na innych forach skarżyli się podobnie, już po testach, ale jeśli są pakiety bez limitu i masz zasięg to chyba żadnych przeciwwskazań nie ma oprócz 2 letniej umowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Play'u czegoś takiego nie mam, a dodatkowo teraz mi się akurat przypomniało mam jeszcze takie coś, że za wchodzenie na zwykłe strony typu Facebook, fora to transfer nie jest zabierany z tych 18 GB, tylko zabiera właśnie jak się gada na skype, ogląda youtube itd itp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...