Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toxic99

Prawa słuchawka nie działa, czy to przez telefon?

Polecane posty

Witam, od razu przejdę do rzeczy. Chodzi o to że mam już trzecie słuchawki (każde były z innej firmy) ogólnie słucham muzyki standardowo bo lubię nie za głośnio nie za cicho lecz znów przestały mi działać trzecie słuchawki w każdych z trzech posiadanych słuchawek zawsze przestawały działać tylko prawa wszystko w jeden rok i w tym problem czy może robię coś źle albo to przez telefon on je "przegrzewa" czy może za głośno jednak słucham lub za dużo słucham muzyki a może inne słuchawki polecacie. Nie wiem już co robić. POMOCY sad_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam odpowidzi na pytanie, lecz chciałbym się dołączyć do pytania w nieco inny sposób (mam podobny, bo już 3 słuchawki tylko lewa słuchawka..) dwa razy fabryczne słuchawki HTC 8X i co do nich pytanie, jeżeli mam telefon na gwarancji to czy one też podlegają gwarancji?

Nie chcę zakładać drugiego tematu, gdy jest podobny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się, bo mam podobny problem.

W kwietniu kupiłem słuchawki Sony:

http://www.oleole.pl...ly.bhtml#opinie

wszystko było git, grały fajnie razem z telefonem. Wczoraj zakładam, odpalam i coś mi nie gra. Konkretnie- lewa słuchawka gra strasznie cicho. nie ma tu skoków głośności, jak się czasem zdarzy, ze przy ruszaniu kablem są te skoki. Ona po prostu gra ciszej od prawej i nic na to nie poradzi. Od razu wyczułem różnicę, wiec przy hałasie, jest to głupie uczucie słyszenia w jednym uchu.

Czy to podlega gwarancji? (słuchawki niby mają jej rok) Nie wina telefonu, bo testowałem na kilku sprzętach i zawsze to samo.

EDIT: Pomogło wyjęcie i ponowne założenie tej siateczki co jest po zdjęciu gumowej końcówki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...