Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anok98

Origin - pobieranie stoi w miejscu

Polecane posty

Pobieram sobie BF3. Prędkość pobierania różna, czasem przerywa, ale wtedy wznawiam i leci dalej (tak, wiem, że to przez serwery). A przynajmniej tak było do momentu, kiedy kilkanaście minut temu znów wznawiałem pobieranie i ujrzałem szybkość 0 b/s. Ale Origin uparcie twierdzi, że pobiera. Próba wstrzymania trwa parę minut, próbuję jeszcze raz i znów to samo. Restartowałem Origina, kompa i nic nie pomogło. To wina serwerów czy tradycyjnie moje szczęście pokazuje mi wielki środkowy palec (czyt. problem leży po stronie kompa/programu)? W sumie nie wydaje mi się, że to serwery, bo takie nagłe przerwanie jest co najmniej dziwne. A nie widzi mi się ponowne pobieranie całości (mam już 72%).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anok98 podejrzewam raczej błąd serwera bo mi też nie działa. A wyłączenie antywirusa też nic nie pomaga. Po prostu co chwila przerywa ładowanie. Cudów pokroju 0b/s nie miałem ale źródła raczej to samo- kochane (napisałbym słowo na j i kończące się na e ale że nie mogę kulturalniejszą odmianę tego powiem...) EA... -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...