Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SadystycznyOrzech

Wybór myszki do 200 złotych

Polecane posty

Witam, otóż używam teraz myszki rozmiarów myszek do laptopów. Widzę, że trzymam ją claw gripem w 5 punktach według znanego i lubianego test-gear.pl (choć nie wiem czy to nie wynika z wielkości myszy). Nie za bardzo więc wiem ile odjąć choć rozmiar mi wychodzi (samo zmierzenie bez odejmowania) 12-13 cm.

Nie posiadam podkładki ale jakby co to mogę dokupić jakiegoś Qck czy coś jeżeli zmieszczę się w 200 złotych.

Co polecacie w tym wypadku? Wygląd na ogół nie ma znaczenia aczkolwiek jestem praworęczny.

To chyba wszystko.

Dziekuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu z posiadaniem podkładki byleby dobrze trzymała się podłoża i mieściła się w cenie. Głównie gram w CS:GO ale nie tylko i chętnie bym zakupił sobie coś z czym przyjemniej się klika. Sensei RAW już myślałem tylko jestem ciekaw o jakim gratisie jest mowa w tej aukcji : ] Jakieś jeszcze inne propozycje?

EDIT:

A i pytanko, czy jest duża różnica między Senseiem RAW rubberized a tym co zaproponowałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to Kana V2, bo Zowie przekracza budżet o dobre trzy dychy, a podkładki jak nie było tak nie będzie.

>czy jest duża różnica między Senseiem RAW rubberized a tym co zaproponowałeś

Rubberized ma po prostu inną powierzchnię - gumową. To, czy to robi dla ciebie różnicę już sam musisz ustalić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...