Skocz do zawartości

Kingdoms of Amalur: Reconing - klawiatura nie reaguje


bartekkal

Polecane posty

Witam,

Mam pewien problem z grą Kingdoms of amalur. Po zakończeniu początkowej retrospekcji filmowej jak zaczyna się gra i pisze, że należy poruszać się za pomocą klawiszy w s a d nic nie moge zrobic, tak jakby nie wykrywal klawiatury. Dodam jeszcze, że wczesniej jak sie pokazuje okno zeby nazwać postac to wszystko działa dopiero jak mam się poruszyc to nic sie nie da zrobic. W menu opcji klawiatury tez nic nie moge przestawic na inne klawisze. Czy ktos mial podobny problem albo wie jak to rozwiązać?

Po pierwsze, ostrzeżenie za łamanie praw autorskich; po drugie, drugie (i ostatnie) upomnienie za źle zatytułowany temat - A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na laptopie odlapam i probowalem podlaczyc klawiature usb i nic, podlaczalem tez pada ale na padzie tez nie moglem sie ruszac ale 3 klawisze wykrylo ale raczej tak to sobie nie pogram jak dziala tylko przewrot otwarcie menu i mapa....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zatem jest to kwestia tego, iż uruchamiasz grę na lapku i występuje jakaś niezgodność. Nie znalazłem przypadku podobnego do Twojego. Niestety gra pozbawiona jest jakiegokolwiek wsparcia, gdyż studio które ją stworzyło już nie istnieje, a szkoda...

Możesz spróbować pokombinować dalej z padem - np. pobierz emulator pada Xbox (o ile Twój pad nie jest nim właśnie) i skonfiguruj przez ten program swój kontroler. Może to coś da...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tez nie moge znalezc rozwiazania. Na poczatku myslalem ze to przez to ze to pirat ale z tej samej instalki u kogos innego chodzi normalnie. Kupilbym oryginalna ale obawiam sie ze ten sam problem sie pojawi...

i na dodatek znalazlem posta sprzed 2 lat tutaj na forum gdzie ktos mial identyczny problem i to z oryginalna gra wiec juz sam nie wiem jak to naprawic....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...