Skocz do zawartości

Call of Duty - Modern Warfare3, nie instaluje sie z płyty...


patryk0002

Polecane posty

Jak w temacie... Problem tkwi w tym, że gra nie chce mi się instalować normalnie z płyty, lecz pobiera całą (14GB) przez steam... kiedyś jak instalowałem (pół roku temu??) wszystko przebiegało normalnie. Instalacja steam, aktualizacja platformy, instalacja gry, aktualizacja ( ok. 2GB zazwyczaj) i po sprawie... a teraz po zaktualizowaniu steamu gdy klikam "instaluj" steam chce pobierać całe 14GB, płyta w napędzie nawet się nie poruszy... Pomoże ktoś?? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zainstalować grę wpisując w elemencie docelowym skrótu do Steam: - install x. Gdzie w miejscu "x" podaj literę swojego napędu. Mi to pomogło jak wgrywałem tą część (ale to było bodaj ponad rok temu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

click na grze w bibliotece>> usuń zawartość lokalną, wyłącz autologowanie (wylgouj się/przełącz użytkownika), wyłącz steam, odpal instalator gry,

powinno pójść z płyty, przynajmniej u mnie zawsze działa :)

na przyszłość przy instalacji najpierw zawsze wyłącz autologowanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawartosc lokalna gry jest usunięta, autologowanie steam jest wyłączone caly czas, a to z wylogowaniem urzytkownika i uruchomieniem instalacji przez autorun z plyty bylo juz sprawdzane.... i nadal nic :/ ma ktos jeszcze jakies pomysly??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, słyszałem, że Steam wymienił formaty bibliotek instalacyjnych (właśnie z rok temu) i przez to starsze tytuły mogą nie instalować się z płyty poprawnie, dając efekt, który opisałeś na samym początku.

Na to innej rady, niż pobranie gry ze Steam, niestety nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czekaj, jeżeli na płycie masz pliki .sid i .sis to je można wypakować programem Phoenix (do jakiegoś folderu), potem podglądasz nazwę folderu danej gry na steam i wypakowane pliki umieszczasz w takim folderze. Folder do SteamApps/common i rozpoczynasz instalację. Steam wykryje ci że masz pliki i będzie chciał ściągać mniejsza ilość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...