Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fander

Słuchafony.

Polecane posty

Witam. Chcę zakupić słuchawki. Będą mi służyło do grania i słuchania muzyki. Muzyki różnego gatunku której słucham ciągle, jak gram też. Słuchawki mają być z mikrofonem, może być odłączany. Miałem do tej pory Fatality, na które każdy narzeka, ale mi służyły długo i dobrze z wyjątkiem kabla który się łamał. Zastanawiałem się nad tymi słuchawkami. Creative Tactic 3D Alpha. Cena to tak w granicach 150zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mikrofon może być odłączany to czemu upierasz się przy headsecie? Zestaw Superlux HD681 + Zalman ZM-Mic1 zagra ci lepiej i to za mniejsze pieniądze. Mikrofon podpinasz klipsem do kabla słuchawek i zapominasz, że istnieje. Tu znajdziesz ten zestaw za niecałe 115 złotych.

Alpha sromotnie przegrywają z tym zestawem pod każdym względem. Od jakości dźwięku, przez dokładność pozycjonowania, aż po trwałość wykonania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się. Druga sprawa, że kolega ma okrągłe słuchawki i mi nie leżą. Po prostu nie mogę w okrągłych. To co jest utrzymuje na głowie nie ma żadnej gąbki czy czegoś, zwykły plastik. Jak nie znajdzie się żadna alternatywa dla Alphy to je zamówię. Chcę headset. Nie jestem kimś kto dba o dźwięk, jestem wzrokowcem i bardziej liczy się dla mnie obraz. Po prostu chcę coś słyszeć w tych słuchawkach. Fatality mi wystarczały, to i te mi wystarczą, bo pewnie są od nich lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tego nie odczujesz, bo nie będziesz miał porównania do czegoś co gra lepiej.

That being said, nie są kompletnie śmieciowym zestawem, bo grają w miarę poprawnie, ale ich możliwości nie są adekwatne do ceny, co swoją drogą tyczy się niemalże każdego headsetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Może i są brzydkie ale przecież nie będziesz wychodził z nimi na miasto.

2. Co z tego ze muszle są okrągłe? Muszle są wystarczająco duże.

3. To cos na głowie to nie plastik tylko cos w rodzaju skóry, jest to dosyć wygodne.

4. Headset to strata kasy pod każdym względem choć są wyjątki.

5. Fatalitki i Alphy nie mają startu do tych superluxow.

6. Zalman jest podobnej jakości i jeśli chodzi o wygodę to tak samo albo lepiej bo masz go pod brodą a nie przy ustach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To cos na głowie to nie plastik tylko cos w rodzaju skóry, jest to dosyć wygodne."

Jest to o wiele bliżej plastiku i lubi się "łamać" po pewnym czasie.

Ponadto Superluxy HD681 to słuchawki WOKÓŁuszne - nie naciskają one na małżowine, ich pady okalają ucho.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...