Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Około 6 rano otrzymałem powiadomienie, że moja paczka została dostarczona do wybranego paczkomatu 7 sierpnia o godzinie 16 (ciekawe, że dostałem to dopiero dzisiaj). Po rozmiarze stwierdziłem, że są dwie opcje. albo przyszła wreszcie ta paczka z zagramanicy, albo ta z Wrocławia. Odpakowuje, otwieram i okazuje się, że przyszła ta druga:

awD9Zzh.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nevya - a to nie są zwykle lakiery hybrydowe?

Baza do przedłużania służy, jak sama nazwa wskazuje, do przedłużania, czyli tworzenia paznokcia tam gdzie go nie ma, a nie wiem jak chcesz przedłużyć paznokieć płynnym lakierem nie mając żadnej podkładki :P wygoogluj sobie semilac hard.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam ofertę marzeń, jeśli chodzi o cenę -

http://allegro.pl/ps...5584340774.html

Tylko to główne zdjęcie trochę podejrzane... ale skoro nowa? Powinno być dobsz.

Jak masz zamiar wydać na coś 1350zł, to dopłacenie 50zł nie powinno być problemem, a za takie pieniądze lepiej robić zakupy u kogoś sprawdzonego.

Oczywiście z tym dopłaceniem 50zł mam na myśli ten sklep, który poleca OAT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kupować PS4?

Ceny gier są wysokie, trzeba mieć wolny tv lub monitor,

Nie wiem czy wiesz, ale do kompa też trzeba mieć monitor. Szokujące, co nie? tongue_prosty.gif

Właśnie o to mi chodzi. Mam już zajęty monitor do kompa, a po co kupować nowy. Prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę do działu z poradami zakupów, żeby założyć temat, a tam nie ma odpowiedniego działu.

Więc zapytam tu, może będzie wiedział - szukam kalkulatora do 50-60pln, ważne, żeby dawał radę z ułamkami i miał drugi wiersz gdzie widać całe działanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...