Skocz do zawartości

[Sprzedam] iPhone 4 16GB


k4cz0r

Polecane posty

Sprzedam swojego zasłużonego iPhone 4. Taki cudowny telefon, wielu powie, to po co się pozbywam? Znudzenie. :) Jestem gadżetowcem, i po prostu czas na coś nowego:

Na początek galeria: http://www.aukcjoner.pl/gallery/016757158-.html#I1

Telefon ma...nie wiem już dokładnie ile. Na pewno co najmniej 2 lata z tego co mi wiadomo. Telefon był kupiony od kuzynki z Włoch, która wymieniła sobie właśnie tego iP4 na iP5s. I tak, co ten telefonik przeszedł:

- wymianę szkła na froncie w punkcie Apple [pękł kuzynce]

- naprawa anteny sieciowej - iPhone 4 ma znaną wadę fabryczną z gubieniem zasięgu, w tym modelu jest to naprawione i w wielu miejscach ja mam ładną połowę zasięgu, gdzie znajomi w ogóle go nie mają [obie naprawy we Włoszech jeszcze]

- wymieniałem przycisk Home wraz z taśmą, ponieważ był wadliwy i nie reagował czasem - w tej chwili pięknie działa i wygląda jak nówka

- nowa bateria - profilaktycznie, jednak jakiś czas używany był telefon (starą daję w gratisie)

- nowa taśma-antena do WiFi - w punkcie we Włoszech chyba zapomnieli ją zamontować i przywiozła do Polski bez niej. Zakupiłem nową, koszt paru złotych, jednak pomimo obecności anteny dalej nie łapie sygnału WiFi [no, chyba że stoimy góra 2-3 metry od źródła], ponieważ brak śrubki do jej przykręcenia. Podejdę do punktu Apple u siebie i zapytam czy ot tak jej nie dadzą. To NA PEWNO wina braku śrubki, ponieważ po przyłożeniu jakiegokolwiek metalu w jej miejsce [np. śrubokrętu], sygnał wraca w pełni.

Tak więc...telefon w połowie nowy. :) Dzięki wymianie frontu, ekran jest niemal jak igła - parę mikro rysek, widocznych jedynie po doookłaaadnym przetarciu ekranu i spojrzeniu pod światło. Jedynie w samym rogu prawym jest jakiś mały odprysk pod szkłem, widoczny na zdjęciach. Jednak jest on w takim miejscu, że ja w ogóle go ignoruję. Tylna klapka nieco bardziej zużyta, jednak dalej w stanie co najmniej zdolnym do noszenia bez pokrowców - 2 czy 3 lekkie ryski pewnie po przejechaniu na brudnym blacie/biurku, i kilka więcej mikro rysek. Boki i krawędzie także co najmniej dobry/b.dobry stan, żadnych obić czy pęknięć, tylko małe rysy i po prostu zużycia od wieku telefonu.

Brak blokady simlock - działa we wszystkich sieciach. Wszystko w pełni sprawne [aparaty, mikrofon, głośniki itd], najnowszy soft 7.1.1, na którym hula niesamowicie. Porównywałem ze swoją poprzednią Lumią 820 - tylko w przeglądarce iPhone 4 przegrywa. Jednak tylko 1 rdzeń procesora i słabszy układ GPU.

Do telefonu dorzucam zestaw widoczny na zdjęciu:

- 2 śrubokręty potrzebne do rozkręcenia [dla majsterkowiczów, mi potrzebne były do wymiany przycisku]

- folie ochronne na tył i przód urządzenia [nieużywane, dostałem w gratisie z baterią i przyciskiem],

- starą baterię

- kabel wraz z ładowarką

- dobrej jakości bumper, z gumowymi krawędziami, dzięki czemu telefon nie rysuje się po obu stronach [ja jednak nie używam, bo zbyt zyskuje na grubości, dostałem od kuzynki]

- pudełko od iPhone 5S, w którym oddała mi tego iP4 kuzynka [zapomniałem dodać do zdjęcia]

Cena: 600 zł [już z ceną wysyłki] - do lekkiej negocjacji

W grę wchodzi wymiana na jakiś ciekawy telefon z Androidem, np. HTC One S czy LG L9 lub nawet coś nieco lepszego i nieco dopłacę [One X, SGS3].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...