Skocz do zawartości

Dragon Age Ultimate Edition - Spolszczenie


ShimbaCK

Polecane posty

Witam!

Wiem że takie tematy już były ale ja chce konkretnie 1 czy był by ktoś tak upszejmy i wrzucił mi pliki lokalizujące żebym miał całą grę po polsku z dubbigiem ponieważ kupiłem dzisiaj na Steam wersję Ultimate i dowiedziałem się że spolszczone są tylko napisy ale można podmienić pliki i będzie wszystko działało.

Jeśli ktoś mi nie wierzy to mogę wrzucić screen mojego steam albo dodać go do znajomych ale mniejsza prosił bym o wrzucenie tych plików bo takowe są tylko na chomiku a nie będę płacił darmozjadom.

Prosił bym o pomoc ponieważ grałem wcześniej na "czystej" wersji bez dodatków i bardzo podobał mi się dubbing ale pożyczyłem komuś grę i oczywiście nie kwapi się żeby mi ją oddać bo nawet nie pamiętam komu ją pożyczyłem.

Z góry dziękuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://social.biowar...m/project/8740/

Jest to spolszczenie kinowe (napisy) do Dragon Age Początek w edycji Ultimate. Wersji z dubbingiem nie ma dla wszystkich dodatków i dlatego najlepszym wyjściem było spolszczenie napisowe.

"Dubbing występuje w Dragon Age Początek, Dragon Age Początek Przebudzenie i 3 DLC (pomijając spolszczone tylko tekstowo Kroniki Mrocznych Pomiotów, Pieśń Leliany, Polowanie na Czarownicę)"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem dziękuję za odpowiedź lecz mi nie chodzi o te dodatki nawet chciałem sobie skończyć przygode z dubbingiem nawet tych dodatków nie musze ruszać i dlatego proszę o te pliczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...