Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piotr77029

H.A.W.X. 2 problem "próba przywrócenia połączenia sieciowego"

Polecane posty

Witam! Mam problem. Otóż, kiedy włączam "Nową historię" w H.A.W.X. 2 to wyskakuje komunikat :

,,Ostrzeżenie. Próba przywrócenia połączenia sieciowego nieudana. Naciśnij ,,opuść sesję", żeby wrócić do menu głównego." Gra zakupiona wraz z dzisiejszym (06/2014 [230]) CD-Action. Robiłem reinstall, który niestety nic nie pomógł. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo nowej historii włączyć nie mogę, jak się pokazuje 3 napis (ubisoft prezentuje, swiat stoi na granicy konfliktu i potem ten trzeci) to nagle pokazuje się piękne logo gry z napisem wczytywanie i wywala do głównego menu. Dawno takiego syfu na kompie nie odpalałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy włączałem nowa historie po krótkim czasie wywalało do głównego menu

zmiejszyłem głośność dzwięku wszystkich o połowe nie wiem czy to przypadek ale od tego momentu kampania działa

może pomoże :) albo to tylko przypadek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem z uruchomieniem kampanii głównej z tą różnicą że wczoraj udało mi się ją uruchomic i zagrałem bodajże 3 misje i zadowolony z gry (naprawdę fajna-lepsza od H.A.W.X 1) wyłączyłem. Na drugi dzień prubuję odpalić kampanię i ... lipa. po kilkunastu sekundach filmiku wprowadzającego do misji wywala mnie do menu głównego. Napisałem juz do supportu Ubi i czekam na odpowiedź....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem. Meh, ostatnio Pince of Persia nie chciał w ogóle się uruchomić. Bardzo się napalałem na HAWX 2, gdyż pierwsza część tej gry (w CD-A kilka numerów temu) była bardzo fajna.

EDIT: Okej, wiem co powoduje problem - otóż z jakichś dziwnych powodów launcher Uplay nie chce integrować się z grą, przez co ta z kolei nie wykrywa internetów. Udało mi się to jakoś "naprawić" - dałem cudzysłów, gdyż NIE MAM POJĘCIA co zrobiłem, po prostu za którymś razem przy odpalaniu gry z poziomu Uplay zamiast od razu odpalić, wyskoczyło okienko "Pobieranie zawartości Uplay", czy jakoś tak. Coś tam pobrało i po chwili uruchomiła się gra. Pokazał się mały dymek w prawym górnym rogu ekranu informujący, jak wywołać Uplay w grze. Zadziałało.

Próbujcie do skutku, mi w końcu zaskoczyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Zaraz po instalacji gra odpaliła, pograłem trochę i wyłączyłem, wczoraj włączam i wyskakuje ten błąd. Z tego co znalazłem ma już długą historię:

http://forums.ubi.com/showthread.php/344177-Failed-to-restore-Network-Connection-%28HAWX-2%29

Wczoraj przekierowałem porty na routerze tak jak napisał gość z Ubisoftu i zadziałało a dzisiaj odpalam i znowu ten błąd...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety też mam to samo... Raz wyskakuje mi ten w/w komunikat, a raz nic. Nie zagrałem nawet pierwszej misji, bo chciałem zagrać w Coopa. Coop zresztą też nie działał - Bratu, który chciał ze mną zagrać wyświetlało, że rozgrywka jest już niedostępna. Mniejsza z tym... Na początku to najważniejsze, żeby singleplayer zadziałał :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reinstalacja gry/klienta Uplay nic nie zmieniła - w dalszym ciągu gra wyrzuca do menu głównego przy próbie wczytania "kampanii" prośba do adminów CDACTION, może jakiś mail do pomocy technicznej UBISOFT z prośbą o poradę - zawsze to większa siła przebicia niż pojedynczy user....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok po przeczytaniu xxxxxx postów ze strony supportu UBISOFTU znalazłem sposób (u mnie działa) - wchodzimy do ustawień klienta Uplay - prawy róg, zakładka network i klikamy "always start Uplay in offline mode" potem restart klienta Uplay i gotowe. Podczas kampani gra nie wywala sie podczas wczytywania do menu głównego. Jednak myślę, że odpalanie gry w trybie offline tylko po to by działała kampania jest głupie. W opisie problemu na forach wynika, że problem pojawił się zaraz po premierze (zarówno wersja steam jak i uplay) - a producent do dzisiejszego dnia nie raczył wydać klnie.gif patcha - tyle w temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to nie działa, a może wreszcie by ktoś się wypowiedział z CDA na temat tego problemu, bo po co mi gra która jest niesprawna?

pozdrawiam wszystkich maniaków lotnictwa....

Dostałem info od supporu:

Piotr5/12/2014 11:43:43 AM

1. Proszę o usunięcie pliku hosts. Plik hosts jest umieszczony w następującej lokacji:

C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts

2. Bardzo proszę o przeinstalowanie Ubisoft Game Launcher. Dokładne instrukcje są umieszczone poniżej.

https://support.ubi.com/pl-PL/FAQ.aspx?platformid=60&brandid=2030&productid=3888&faqid=kA030000000eSZwCAM

Następnie proszę odnaleźć plik .exe dla UplayPC (znajduje się on w folderze C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher, plik Uplay.exe) a następnie proszę kliknąć na pliku .exe prawym przyciskiem myszy, a następnie proszę wybrać opcję Właściwości. Następnie proszę o przejście do zakładki Tryb Zgodności i zaznaczenie opcji 'Uruchom jako administrator'. Następnie proszę kliknąć na Zastosuj i OK.

3. Bardzo proszę upewnić się, że w ustawieniach aplikacji startowej Uplay PC nie są zaznaczone opcje wymuszania trybu offline oraz ustawień Proxy.

Następnie proszę ponownie przetestować grę.

Problem powinien ustąpić.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastosowałem się do instrukcji przeinstalowania launchera i całkiem launcher padł Wiadomość dla pracowników CDA , po [ciach] dajecie wadliwa grę, sami się wo gule na ten temat nie wypowiadacie co świadczy o tym ze macie w [ciach] ludzi którzy kupują wasze CZASOPISMO.

U mnie to nie działa, a może wreszcie by ktoś się wypowiedział z CDA na temat tego problemu, bo po co mi gra która jest niesprawna?

pozdrawiam wszystkich maniaków lotnictwa....

Dostałem info od supporu:

Piotr5/12/2014 11:43:43 AM

1. Proszę o usunięcie pliku hosts. Plik hosts jest umieszczony w następującej lokacji:

C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts

2. Bardzo proszę o przeinstalowanie Ubisoft Game Launcher. Dokładne instrukcje są umieszczone poniżej.

https://support.ubi....30000000eSZwCAM

Następnie proszę odnaleźć plik .exe dla UplayPC (znajduje się on w folderze C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher, plik Uplay.exe) a następnie proszę kliknąć na pliku .exe prawym przyciskiem myszy, a następnie proszę wybrać opcję Właściwości. Następnie proszę o przejście do zakładki Tryb Zgodności i zaznaczenie opcji 'Uruchom jako administrator'. Następnie proszę kliknąć na Zastosuj i OK.

3. Bardzo proszę upewnić się, że w ustawieniach aplikacji startowej Uplay PC nie są zaznaczone opcje wymuszania trybu offline oraz ustawień Proxy.

Następnie proszę ponownie przetestować grę.

Problem powinien ustąpić.

Pozdrawiam.

nie polecam stosować się do powyższych instrukcji ponieważ rozwali wam to totalnie launchera

Odrobinę kultury - A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...