Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Invar

Rozwiązany: Pomoc w dokonaniu wyboru - używany netbook do 500zł

Polecane posty

Witam,

Poszukuję dobrego i szybkiego netbooka do internetu, oglądania filmów na YT w HD oraz livów w HD i starych gier smile_prosty.gif Wstępnie wyszukałem Acer Aspire One D257 z Intel Atom N570 - co o tym sądzicie? Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór. A gdzie znalazłeś w tak niskiej cenie tego netbooka?

A zobacz jeszcze takiego HP Mini http://allegro.pl/id...4207431733.html plusem jest z pewnością matowa matryca;)

I taki Asus Eee PC http://allegro.pl/netbook-asus-eee-pc-1001pxd-szczecin-47-8-13-i4182528954.html też całkiem dobry wybór IMO;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMD C-50 jest odpowiednikiem Intel Atom N550, cechuje się bardzo niskim poborem energii bo zaledwie 9W, co jest istotne. Jednocześnie w testach jednowątkowych przewaga jest na korzyść AMD i to pomimo bardzo niskiego poboru energii właśnie, w testach wielowątkowych liderem jest już jednak Intel ze względu na wykorzystującą technologię HT.

AMD C-60 ma dodatkowo funkcję Turbo Core, która w razie konieczności zwiększa taktowanie procesora do 1,33 GHz (bazowe wynosi 1 GHz) przy jednoczesnym nie zwiększaniu poboru energii, który również wynosi 9W. Ten IMO lepszy jest ze względu na tę funkcję własnie;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jak wyciągniesz ten 1 GB to w jego miejsce będzie można wsadzić 1 kość 2 GB (tam chyba tylko 1 slot jest jak myślę).

EDIT: Ta kość która tam jest jest na 99% wlutowana więc musiałbyś wylutować tę kość i wlutować ponownie nową kość, ale to jest czasochłonne i wątpię czy warte zachodu..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, najlepiej jak spytasz się tego sprzedającego czy jest możliwość wymiany kości, bo może być tak że w modelach dostępnych w Polsce kość jest wlutowana (film jest zagraniczny więc na jego podstawie nie jestem dalej przekonany w 100%)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianek, szkoda, że ma okrojoną rozdzielczość :/ Znalazłem jeszcze Acera 722 na AMD C-60.

BTW, netbook to nie komputer, on ma tylko utrzymywać 2-3 zakładki w przeglądarce i odpalony live lub film + od czasu do czasu jakaś gierka. Atom nie nadaje się do Full HD :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...