Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Farmah

Rozwiązany: Pytań kilka o Wii

Polecane posty

Pomyślałem, żeby przejść sobie Zelde:TP, którą to zostawiłem 8 lat temu na GCN i w tym celu nabyłem ostatniego past-gena od Nintendo. Na co dzień korzystam z usług 42" plazmowego panasa, więc siłą rzeczy podłączona konsola dołączonym kablem kompozytowym to proszenie się o ból gałek ocznych. Przynajmniej w Zeldzie, gdzie atakuje mnie rozmazana papka w tle - o dziwo gry 2D/2.5D wyglądają przyjemnie jak na tak archiwalny sprzęt. Tym niemniej zainwestowałbym w polepszacz obrazu - kabel component. Nie spodziewam się rewelacji po 480p, ale patrząc na googlowane obrazki, wolę atakujący zewsząd alliasing niż rozmazaną maź. W jaki kabel zainwestować więc? Na aukcjach trochę tego się obraca - jest jakaś zaufana marka? Przy kablach analogowych, cenie 9zł za szt. to jak ruletka, a ja nie mam zamiaru zagracać sobie miejsca masą kabli.

I jeszcze jedno. Jak rozumiem Wii motion plus do ogrania Zeldy Skyward Sword jest niezbędny. Przydaje się jeszcze do czegoś prócz Wii Sport Resort i kilku gier na krzyż, które ten wynalazek wspierają?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz listę gier która korzysta motion plusa: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_games_that_support_Wii_MotionPlus

z gier które wymagają motion plusa ciekawe są: wspomniana przez ciebie zelda, red steel 2, masz też kilka gier od nintendo które mają za zadanie pokazać możliwości urządzenia, jeżeli by cię zainteresowały to też można kupić. w reszcie z nich jest motion plus opcjonalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Rzeczoną listę znalazłem, ale myślałem że dzięki WMP zwiększa się precyzja wiilota w pozostałych tytułach. Tak czy kwak wydatek nie jest duży, więc przystawka z kablem już do mnie leci. Uprasza się moderację o tymczasowe zamknięcie tematu

#caseclosed

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...