Skocz do zawartości

Upgrade graficzny, czyli SLI/TITAN/cos innego


Major Domo

Polecane posty

Mam w tej chwili GTX 760 z i5 4670k i 8GB DDR3 Cruciala. Z racji tego ze latem bede mial spory przyplyw gotowki postanowilem zrobic maly upgrade grafiki. Mam mobo obslugujace SLI i niezly zasilacz (ktory i tak czeka wymiana na mocniejszy). I tutaj pytanie do Was - co byloby lepsze? Titan? SLI? A moze chlodzenie wodne na karte i ekstremalne OC? Uprzedzajac pytania - preferuje zielone karty graficzne. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak jest zawsze. "Nie kupuj tego bo za X czasu wyjdzie coś x lepszego, nie warto."

Z drugiej strony masz rację.

Z trzeciej - i tak w tej chwili wszystkie gry w jakie grałem chodzą na najwyższych ustawieniach w 1920x1080 (wyższej nie mogę ustawić, bo taka jest maksymalna rozdzielczość mojego 47'), ale zauważyłem że karta jest lekkim bottleneckiem dla procesora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym bottleneckiem raczej bym nie przesadzał, i5 + GTX 760 to dobry duet. Wymienić tylko po to żeby wymienić, to raczej bez sensu, skoro jak sam piszesz, GTX 760 i tak ci wystarcza do gry na najwyższych detalach.

Chodzi o to, że taki GTX 780 jest stosunkowo mało opłacalny, o 780 Ti nie wspominając. Może faktycznie warto poczekać na nową serię kart, choć trochę pewnie sobie jeszcze poczekasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...