Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sle3zk

Myszka 150zł. Słuchawki ''for gamers'' 150 zł

Polecane posty

Witam, chciałbym zakupić myszkę do gier fps.

  • Praworęczny.
  • Cena. 150zł + wysyłka.
  • Główne zastosowanie. CS: GO, CoD Ghost. jedyne gry w które gram. Ale najwięcej w CoDa smile_prosty.gif
  • Chwyt. Pomieszanie clawa z fingertipem.
  • Kabel. Nie ma znaczenia.
  • Powierzchnia. Podkładka dokładniej: http://www.mediamark...zarny,id-158243 Jeśli jest taka potrzeba, mogę wyskrobać 50 zł na podkładkę.
  • Ilość przycisków. Nie potrzebuję dodatkowych przycisków, gdyż i tak korzystam z nich tylko w przeglądarce.

Moja propozycja: http://sklep.hard-pc...ion-silver.html Lub: http://sklep.hard-pc...go-edition.html Choć podobno ta kana cs: go edition, ma jakieś problemy z sensorem (czyli coś przez co wymieniam mojego tracer pert...) No i ten tracer jesty strasznie nie wygodny. Mam jeszcze jedno pytanie: Mam strasznie mało miejsca na biurku, czy zakup tracer avenger będzie dobrą decyzją? Niestety nie mogę dołożyć do logitech G13.</p>

Sheet... I jeszcze raz pisać.

  • Sprecyzuj rodzaj słuchawek jakich oczekujesz - obojętnie
  • Jaki typ słuchawek chciałbyś kupić? Nauszne
  • Czy masz jakieś preferencje odnośnie wyglądu słuchawek, jak również długości kabla? Nie.
  • Czy słuchawki muszą posiadać mikrofon, czy może jest to dla Ciebie obojętne? Tak, wiem że wiele osób to skrytykuje ale chcę słuchawki na usb (pic na wodę 5.1) gdyż każde słuchawki 5.1 są lepsze w lokalizacji oponenta, od słuchawek do muzyki. Wiadomo w muzyce, lub odsłuchu takie słuchawki będą błagać na kolanach takie sennki o przebaczenie :)
  • Słuchawek zamierzasz używać w domu, czy na zewnątrz? Jak ważne jest dla Ciebie tłumienie hałasu? Dom, dom jeszcze raz dom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z myszek polecam SS Kana V2, ale niekoniecznie w podlinkowanej przez ciebie wersji. Mam wątpliwości co do tego czy jest to wersja V2, a za jej wyborem przemawia znacznie lepszy sensor.

Jeżeli zaś chodzi o słuchawki... Musimy trochę porozmawiać...

gdyż każde słuchawki 5.1 są lepsze w lokalizacji oponenta, od słuchawek do muzyki

A co jeśli ci powiem, że to wierutne kłamstwo, które producenci słuchawek "4gamers" od lat próbują wciskać swojej klienteli? Sprzętowe 5.1 nie dodaje zupełnie nic do poczucia przestrzenności słuchawek, a co więcej dużo z niego odejmuje. Ich użytkownicy bardzo często skarżą się na efekt zamknięcia w metalowym pudełku. Dobrej klasy słuchawki stereo miażdżą takie zabaweczki pod każdym aspektem, a mówiąc "dobrej klasy" nie mam wcale na myśli potworów takich jak Sennheiser HD-800, czy Tesla T1, ale też i naprawdę budżetowe, jak bardzo często przez nas polecane Superluxy, a w szczególności HD681 i HD668B, które pod względem swojej przestrzenności biją też o wiele droższe modele.

Jeżeli jednak dalej sądzisz, że headset jest ci potrzebny, to... Tak naprawdę nie chcesz mojej rady, bo ja ci żadnego headsetu nie polecę. Szczególnie, że jedyne, relatywnie godne polecenia słuchawki z mikrofonem w tej cenie (Cresyn C501S) gdzieś wywiało i nikt nie wie czy w ogóle wrócą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem słuchawki na usb tylko z jednego powodu: Mam strasznie słabą kartę dźwiękową, a nowej nie mogę wsadzić czemu? Gdyż nie wiem czy moja płyta główna ją obsłuży... Brałbym słuchawki muzyczne, ale ta karta dźwiękowa jest gorsza od głośników które mam w monitorze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niewiele zmienia. HD681 i HD668B podłączone do układu zintegrowanego i tak zagrają lepiej. Te śmieszne pseudo-karty dźwiękowe dołączane do zestawów słuchawkowych są w większości bardzo badziewnej jakości i nawet przeciętna integra jest w stanie lepiej wysterować słuchawki niż one. Nie używałbym ich chyba, że w zasadzie ostatniej deski ratunku na wypadek gdyby kiedyś padły mi wszystkie komputerowe źródła dźwięku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD681 EVO nie nadają się do gier! To słuchawki typowo muzyczne i to do wąskiej gamy gatunków (elektroniczna, ambient, metal...). Modele, o których myślałem to:

- klasyczne HD681

- HD668B

Całkiem tanim i dobrym rozwiązaniem wśród kart dźwiękowych na USB jest ASUS Xonar U3. Co prawda nawet do pięt nie dorównuje swojemu starszemu bratu U7, ale też i nie jest to zabaweczka, którą sprzedaje się na Allegro za mniej niż dychę. Z trochę droższych, ale i lepszych znajdą się Audiotrak Maya U5 i wymieniony wcześniej Xonar U7.

Niemniej, tak jak wspomniałem wcześniej, te słuchawki poradzą sobie dobrze nawet przy bardzo słabym źródle, więc najbardziej opłacalną taktyką byłoby po prostu uzbieranie funduszy na najdroższą z wymienionych opcji, o ile w ogóle uznasz ją za potrzebną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałbym słuchawki muzyczne, ale ta karta dźwiękowa jest gorsza od głośników które mam w monitorze...

Może po prostu masz podłączone do niej coś bardzo kiepskiego? Trudno ocenić kartę dźwiękową jeśli nie podłączy się do niej czegoś bardziej wymagającego. I głośniki nie będą tym czymś, mam na myśli słuchawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz myszka :) bo już się pogubiłem jaką najlepiej kupić..?

Klasyczną SS Kana V2. Z innych ciekawych i tanich propozycji pod claw możesz rozpatrzyć też TT Saphira, no i w zasadzie Razer Abyssus też jest całkiem w porządku.

Trudno ocenić kartę dźwiękową jeśli nie podłączy się do niej czegoś bardziej wymagającego.

Właśnie. Tak w zasadzie to jakie ty masz źródło Sle3zk? Jeżeli nie jesteś w stanie znaleźć jego dokładnej nazwy, to podaj chociaż model płyty głównej, a ja już sobie jakoś poradzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty Dźwiękowe

NVIDIA High Definition Audio

NVIDIA Virtual Audio Device (Wave Extensible) (WDM)

NVIDIA High Definition Audio

NVIDIA High Definition Audio

NVIDIA High Definition Audio

High Definition Audio Device

Urządzenia do Odtwarzania

22W_LCD_TV-1 (NVIDIA High Definition Audio) (domyślne)

Digital Audio (HDMI) (High Definition Audio Device)

Urządzenie do Nagrywania

Microphone (High Definition Audio Device)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że dopiero teraz, ale nie było mnie w domu :/

Producent Acer

Model Aspire M3920 (CPU 1)

Dostawca Chipsetu Intel

Model Chipsetu Sandy Bridge

Rewizja Chipsetu 09

Dostawca mostka południowego Intel

Model mostka południowego H67

Rewizja mostka południowego B2

Temperatura systemu 45 °C Jak mówiłem więcej tam nie ma :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, nieważne. W każdym bądź razie po integrze cudów się nie spodziewam. Moje propozycje kart na USB pozostają bez zmian:

- Xonar U3 - rozwiązanie budżetowe gdy nie stać cię na nic droższego;

- Maya U5 - trochę lepsza i wciąż całkiem tania;

- Xonar U7 - zdecydowanie najlepsza i pod każdym względem warta dopłaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...