Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anticitizen

Fred, w którym krytykujemy i chwalimy programy użytkowe

Polecane posty

forume actionume - 3/10, dawniej dałbym 9, ale przejście z bezbłędnie działającej wersji GhostVillager na DeutschesHauptstadt to był strzał w stopę, a ostatnia łatka LoosePants tylko pogorszyła sprawę, niemal całkowicie zabijając Kolonię, bodaj najlepszy ficzer w całym programie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avast! - Super antywir, do tego lepszy od durnego AVG 8/10, bo u mnie nic nie przepuszcza, zaś u matki tak raz na ruski rok (no i u wujasa, ale jego pomijam z racji jakichś tam mokrych jolek :3 ).

AIMP 3 - Super odtwarzacz, z wgraną skórką Kenwood, sprawia świetne wrażenie 9/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wczoraj wgrałem AVG i dziś rano włączyłem kompa to nie chciał się uruchomić i zaczął wyszukiwanie błędów. Potem się uruchomił, ale AVG był wyłączony. Nie dało się go włączyć. Stwierdziłem, że bez antywira nie będę kompa molestował, więc postanowiłem AVG odinstalować i wrócić do Avasta. Nope. Brak jakichkolwiek opcji deinstalacji. Wszystkie pliki wywaliłem ręcznie. Ostatecznie stwierdziłem jednak, że to bez sensu i po prostu machnąłem format. I tak był potrzebny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jeszcze tydzień temu bez problemu (przy wsparciu Absolute Uninstaller - czemu to wciąż trzymam na dysku?) go usunąłem. Z włączaniem/wyłączaniem kompa też problemów nie miałem. Może to ostatnia aktualizacja? To jak ten antivir od Microsoftu na WinXP - tam też zepsuł OSa :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVG 2/10 Chciałem zrobić skanowanie przy włączeniu komputera. O ile w Avast! nie ma z tym problemów, to o tyle w AVG są. Wszedłem normalnie w ustawienia, harmonogram zaplanowany, robię restart i... nic. Zaś u mojego ojca, który w tym programie jest zakochany chciało skan robić przy każdym włączeniu, ale jakoś udało się te chęci zniwelować. Nie polecam, te dwa punkty za to, że chociaż się normalnie usunęło, nie to co u przedmówców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...