Skocz do zawartości

Otwieram zmianową


Sedinus

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wrzuciłbym zdjęcia, ale transfer

Mam kibel z prysznicem i umywalką, dwa pokoje do spania, kuchniosalon z mikrofalówką, kuchenką gazową i dwiema lodówkami, łączoną werandę, sporo miejsca na dupenklapen

Hotel Grand to nie jest, ale żyć idzie

i tylko wifi brak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawne otwarcie Galerii Warmińskiej kompletnie uśmierciło moje, i tak strasznie beznadziejne, źródło zarobku. Aktualnie pracuję trzy dni w tygodniu po cztery godziny dziennie. Jeżeli nic się nie zmieni to będę musiał, o zgrozo, poszukać pracy jako telemarketer, bo tylko to mi zostało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nic się nie zmieni to będę musiał, o zgrozo, poszukać pracy jako telemarketer, bo tylko to mi zostało...

Dzień dobry, tu Xerber Xerberowicz, mam dziś dla Pana wspaniałą myszkę gamingową, proszę tylko zmierzyć dłoń i podać mi preferowany chwyt, a już Panu dobiorę urządzenie, dzięki któremu będzie Pan królował w QL/LoLu/czymkolwiek. To jak, kupuje Pan?

W każdym razie, dziś dostałem wypłatę, było miło ale się skończyło, więc w żegnam się póki co z tym tematem, jeszcze kiedyś tu wrócę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś mała firma. Praca przed biurkiem pięć dni w tygodniu więc mógłbym to pogodzić ze studiami.

Musisz mieć elegancki plan, skoro możesz pięć dni w tygodniu kucowacz przy biurku i godzić to ze studiami. Zazdroszczę :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...