Skocz do zawartości

Otwieram zmianową


Sedinus

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wiem, że jestem bezrobotny, ale chcę aby wakacje się skończyły.

Jestem pracujący - nie ma dla mnie znaczenia, jaka jest pora roku. Jednakże wolę, jak jest ciepło = wolę lato.

A wakacje? Pracuję już trochę lat... Naprawdę, nie wiem, co miałbym zrobić z dwoma miesiącami wolnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Ale tak serio serio? Zwariowałbym, jakbym nie mógł pomajstrować wkrętakiem w jakiejś rozdzielni ^_^.

Myślę, że raczej serio. Hobby to inna sprawa, bo zawsze dobrze jest jakieś mieć, ale jeśli chodzi o pracę jako taką to mógłbym się bez tego obejść. :P

Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest zarabianie pieniędzy na czymś co lubi się robić, ale ja chyba nie mam czegoś co lubię aż tak bardzo bym był w stanie na tym zarabiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysowanie

I lubię i nie lubię. Jak mnie najdzie to mogę siedzieć cały dzień. Jak mam artblocka to tygodniami mogę nie tykać tematu. Rysowanie nie jest dla mnie żadnym magicznym darem z nieba, któremu chciałbym się bez reszty poświęcić do końca życia. To taki mały kaprys, który czasem pozwala mi zabić trochę czasu. Dzięki niemu mogę wmawiać sobie, że spędziłem ten czas pożyteczniej niż przegrywając go w jakiejś grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...