Skocz do zawartości

Rapidshare - nie da się NIC pobrać.


turek

Polecane posty

Koleus123

Jeśli korzystasz z proxy (tj. sam je sobie ustawiłeś by ominąć ograniczenia RS), to nie jest to nic niezwykłego. Jeśli jest inaczej, to przyczyn może być wiele - przeciążone łącza lub serwery samego RS, problemy z Twoim dostawcą Internetu i wreszcie jakiś problem z Twoim PC (wirusy, trojany, robaki też potrafią skutecznie zapchać łącze i dodatkowo "zamulić" komputer).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jakbyś zauważył, zmieniły się reguły serwisu.

Maksymalna prędkość ściągania to około 64 kB/s (czasem więcej czasem mniej) i brak czekania pomiędzy partami.

Jak dla mnie Megaupload jest lepszy. Jeden plik - jeden link. Poza tym prędkość dochodzi do 700 kB/s na darmowym łączu, wspiera wznawianie transferów i akceleratory (jedno połączenie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleus123

EDIT Czyli wiesz, że nie masz racji,

Mam tak samo racje jak i ty ;)

ale i tak będziesz szedł w zaparte?

yes bo wiem jak jest z rapidem i wiem że taki problem ma 1/3 polski ;) i czasem nie pomaga tańczenie nad uchem i gadanie "zmieeeńńń proooxxxyyy... ZMIEEEEŃŃŃŃ PRRROOOXXXY"

Nie zastanawiałeś się może nad zrobieniem kariery w polityce?

nie "ja tylko niosę pomoc, ja tylko niosę pomoc!" :D

Aha, i taka mała prośba - postaraj się przynajmniej nie siać dezinformacji.

Prośby nie spełnię bo niestety wiem jak jest tak samo jak ty...

(dwoje upartych ludzi się spotkało... ALE SIĘ NIE KŁÓCĄ! :D)

Jak dla mnie Megaupload jest lepszy. Jeden plik - jeden link. Poza tym prędkość dochodzi do 700 kB/s na darmowym łączu, wspiera wznawianie transferów i akceleratory (jedno połączenie).

popieram tego pana... sam nawet z ciekawości pobrałem mega menager i choć to hmm... choć to ubogi program to i tak dobry do ściągania :) i nie narzekam, a oprócz tego można taszczyć przez niego z innych linków nie tylko z MU

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie problemy z rapidshare.com rozwiążecie za pomocą poradnika na tej stronie:

[ciach]

gwarantuje ze sposób jest w 100% skuteczny (testowałem go na radiówce, działa na każdym stałym IP)

Pozdrawiam i życzę miłego ściągania

Masz ostrzeżenie za link do strony warezowej.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...