Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LazarusGreyPL z n o P

Mass Effect 2 - gra ma albo polskie albo angielskie napisy

Polecane posty

Witam, mam problem z DLC do Mass Effect 2, wersja kupiona przy okazji premiery, chyba w 2010 roku, jakoś tak. Mój problem polega na tym, że przeczytawszy ramkę o przetłumaczeniu na "kinówkę" CD-Action 03/2010 ze strony 62 postanowiłem zrobić sobie sentymentalną podróż po galaktyce z komandorem Shepardem ;] i z tego wynikł następujący bigos: ściągnąwszy 11 DLCków za punkty BioWare, postanowiłem je sobie spolszczyć na wersję kinową, tak jak lubię. Niestety - los był mi nieprzychylny - rzeczone DLCki widocznie, a przynajmniej niektóre z nich, są albo nie do przetłumaczenia, albo tylko w jedną stronę da się je przetłumaczyć, na szczęście mogę przywrócić jeszcze wersję zsprzed "grzebania" w INT na POL. Kiedy przerobię wszystkie DLC z INT na POL w określonych katalogach modów to całe tłumaczenie trafia szlag i wszyściutko zmienia się na angielską wersję, z kolei gdy - zmienię TextLanguage= na POL, to nie odczytuje mi danych DLCków z Zaeedem, Hammerheadem (czy jakoś tak) i jeszcze jeden którego tutaj z powodu dziur w pamięci nie przytoczę...

Czy ktoś zna się na tym i byłby mi w stanie pomóc, już się nie mogę doczekać, aż znowu ruszę na ratunek galaktyce! ;D

PS: w razie czego odpowiem na dodatkowe pytania odnośnie moich działań ze spolszczeniem.

PS2: dodam również, że wcześniej nie odnotowałem wcześniej podobnego problemu, wszystko ładnie hulało w wersji kinowej, więc wskazuje to na jakiś felerny DLCk

Uwaga, grzebiąc w plikach sprawdziłem z nudów czy wszystko aby poprawnie wykonałem - dla wszystkich którzy mają podobny problem zalecam aby bardzo skrupulatnie przejrzeli czy aby czegoś nie pominęli, ja na przykład grzebiąc w BioGame nie zmieniłem BioGame(...)POL.tlk na BioGame(...)INT.tlk, gdyż upojony możliwościami wersji kinowej nie zwróciłem należytej uwagi na ten feler, szanownych moderców przepraszam za zamieszanie i obiecuję poprawę, problem się sam rozwiązał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...