Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SwitchBlade

Xperia Sola - problem z ładowaniem baterii

Polecane posty

Witam,

problem z telefonem jest tego typu, że nie zależnie czy podłącze go do PC (nie wykrywa), czy do ładowania zewnętrznego. Efekt ten sam - nie ładuje.

Jeżeli wchodzę w:

Ustawienia -> informacje o baterii -> rozładowuję

jeżeli nie jest podłączony pod kabel, czy to do PC, czy do ładowania sieciowego.

Natomiast jeżeli jest podłączony kablem, to schemat ten sam z różnicą:

Ustawienia -> informacje o baterii -> nie ładuje

Teraz mam może 3% baterii, a na rano nie mam budzika confused_prosty.gif rozładuje się i kaplica.

Dodam, że dziś wylała mi się herbata na telefon - może mieć to wpływ?

Co robić?

@edit:

po 15 minutach zauważyłem, że jest ikonka ładowania i poziom baterii podskoczył do 12%, ale jest napisane, że nie ładuje krecka_dostal.gif poza tym, zawsze jak ładował, to świeciła się dioda na zielono, a teraz mruga jakby za chwilę miał się wyłączyć (czerwony)...puknijsie.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ładował telefon (po przeczyszczeniu styków spirytusem). Znalazłem podobny problem tu:

http://forum.android.com.pl/f722/sola-problemy-z-a-adowaniem-roza-adowywanie-siae-258601/

Cytuję:

"Ps3. Po podlaczeniu kabla usb wyswietla sie taki komunikat z czerwonym trojkacikiem i wykrzyknikiem w srodku w telefonie: Urządzenia USB zostały wyłączone!

Wzrósł pobór energii przez podłączone urządzenia, dlatego wszystkie one zostały wyłączone. Odłącz je, a następnie spróbuj kolejno podłączyć ponownie.".

Problem się powtarza za każdym razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...