Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kapustek2001

[PS3] Dark Souls 2 - pomoc przy wyborze postaci

Polecane posty

Cześć , witam wszystkich. Niedawno zakupiłem grę Dark Souls 2 Black Armour Edition. Temat to wybór postaci. Zastanawiam się nad wybraniem Czarodzieja , ale nie jestem pewien. Czy możecie mi doradzić ? Pzdr. smile_prosty.gif)

Niepoprawna nazwa tematu. Zmieniłem. Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od Twojego sposobu gry. Jeśli chcesz zadawać dużo obrażenia jednocześnie niewiele tracąc na ataku, graj tankiem (wojownikiem).

Jeśli chcesz walczyć na dystans, to wybierz łucznika. Wtedy jednak walka z bliska (w zwarciu) nie będzie jego najpotężniejszą stroną.

Jeśli wolisz czarować i korzystać z umiejętności wzmacniających/osłabiających, to tak jak już wcześniej napisałeś, graj czarodziejem.

Nie wiem dokładnie jakie są w DS2 klasy postaci więc tak roboczo je nazwałem ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nigdy nie grałeś wcześniej w dark souls II (dark souls, demon souls) to polecam granie wojownikiem. Po pierwsze inwestując w siłę, życie, wytrzymałość będziesz zdawać spore obrażenia, a także będziesz mógł przyjmować trochę ciosów na tarczę. Ponadto grając w zwarciu nauczysz się dobrze grać, atakować, unikać i potem będziesz mógł eksperymentować.

Jeśli chodzi o maga to ja osobiście uważam, że z jednej strony bardzo łatwo się nim gra. (Załatwiasz przeciwników na dystans), ale z drugiej strony jest on bardzo słaby w zwarciu i trzeba nim grać bardzo ostrożnie. To postać dla bardzo cierpliwych graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...