Skocz do zawartości

Pamjentniki Thergorka - reaktywacja


Thergor

Polecane posty

  • Odpowiedzi 700
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Konuga

No właśnie, jedzą te czekolady i fast foody a później. "O jezu jaka ja jestem gruba, przecież ja piję cole light, od przyszłego tygodnia nie jem". A w przyszłym tygodniu albo znouwu je albo ląduje w szpitalu jako anorektyczka/bulimiczka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloga nie mam, bo mi usuwają wpisy. :/ I nie mogę tam pisać swoich pamjentników bo zaraz urlop/ban/ost. :/ I teraz wystarczy wejść na główną blogów i zobaczyć co tam się dzieje, jakieś Pepperoni, jedno nad drugim. Żal. :/

Kontynuując:

Ten z psem to nie ja. :P Co do koleżanek: pomińmy czy ładne czy brzydkie, ale w główkach to totalnie niepoukładane. Taka jedna strasznie rozpaczała, że się z tym pedofilem nie pożegnała. I one to w ogóle głupie są.

A poziom odżywiania w dzisiejszych czasach leży, wnioskuję to chociażby z tego co ludzie na przerwie jedzą. Chipsy, jakieś Roko (fuj, nie polecam tego napoju, jak raz wziąłem łyka od kogoś, to konwulsji dostałem. Serio, aż mną wstrząsneło. sick.gif ) + rogaliki z folii. Ja rozumiem zjeść czasem jakąś mrożonkę, paczkę chipsów, ale nie nagminnie.

Co do zdrowej kanapeczki z ogóreczkiem, szyneczką wspomnianą przez Gawain: mój kolega z którym usiadłem robi takie. Wczoraj jak wracaliśmy autobusem, to dał mi taką jedną. Mniam, mniam, idealna by była bez masła. Bo masła to ja właśnie nie spożywam, a słodzę cukrem trzcinowym, nie tym zwykłym białym. Drogi, ale zdrowszy. teehee.gifsmile_prosty.gifthumbsup.gif

AP!

Jak av?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...