Skocz do zawartości

Pamjentniki Thergorka - reaktywacja


Thergor

Polecane posty

@GoGos Eee, nie. Ja mam swoją nauczycielkę od bio-chem-inf 8).

I teraz przerabiamy na biologii odruchy warunkowe i bezwarunkowe, i ta moja prezentowała na mnie odruch kolanowy. :* Tak fajnie uderzała dłonią :***

@up Stawiam się, stawiam. Jutro jak ojca nie będzie, to matce zsabotuję komputer. Przestawię typ szyfrowania do routera w jej laptopie (do tego z xp), a wtedy nie będzie chciało się połączyć. Hihi. :) A ona taka ogarnięta w kompie, że będzie błagała o litość i może odzyskam swój, hahahahaha! <zuowiesczy śmieh>

EDIT: A jak nie, to będzie miała objawy odstawienia allegro! Hihi.

I oglądania cellulitu jakichś lasek na onecie. Hihihi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 700
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nius z ostatniej chwili: matka oddała mi laptopa! Bez sabotażu! I wiecie co powiedziała? Że i tak mam go nie włączać (chyba że za jej pozwoleniem), a jak będę "się mądrzył" to mi znów zabierze. A że ja nie będę się poniżał, to powiedziałem że świetnie i może brać i teraz. To było chamskie i zdaję sobie z tego sprawę, ale jak chciała wojny to niech ma!

I zsabotuję tego kompa! O!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturzyn, za to ty jesteś tak wysuszony, że masz chyba z 95.

Ale nie ma co się tym przejmować, pocieszcie się fotkami (w załonczniku).

Poza tym, niedługo nasza sql przyjmie patrona, toteż facetka od polaka opowiadała na koniec lekci jaki to ona piękny hymn ułożyła, nawet miała go nam przeczytax. I wjecie co?! Zaraz dzwonek zadzwonił, akurat jag pszeczytała pjerfsze dwa wyrazy... I wszyscy uciekli, ale do mnie powiedziała: "Masz, ty możesz zobaczyć". No i zobaczyłem, tszeba będzie do tego skomponować melodję. Hihi, ona nawet śpiewać to zaczeła! Jednak najgorsze jest to że będziemy musieli tego na pamięć się uczyć, a to długie ejst. :/

post-955018-0-72468800-1395244962_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklonowało siem, ale naprawiuem.

Aaaa, GoGos! Śniło mi się rze zmieniłeś nick na "Konuga"! Oj, to nie był sen... :P

Cionk dalszy historii z dzisiaj.

Na wosie kosie pani dała nam do rozwiązania kszyszófki! Tag, kszyszófki! I wjecie co?! Strasznie trudne pytania bylu, jak na przykład "państwo związkowe, np. USA". I skąd ja mogłem to wiedzieć?! Wjenc zapytałem się czy mogę iść do toalety, a ona że tak. I wziąłem telefon i wpisałem w google i okazało się że to federacja! No któżby pomyślał?...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...