Skocz do zawartości

Pamjentniki Thergorka - reaktywacja


Thergor

Polecane posty

  • Odpowiedzi 700
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

No elo, informuję że wash Thergorek to jest niezły strzelec, bo wczoraj z wujasem strzelaliśmy z broni. Tak, z wiatrówki, on miał taką długą, a ja taki pistolet. xD Mu lepiej szło, bo miał celniejszy sprzęcior, ale ja trafiłem f taki słupek o szerokości 3-4cm z kilkuset metrów. xDddddd Taki ze mnie kox. :Djezyk1.gificon_twisted.gifcool_prosty.gifchytry_prosty.gifteehee.gifthumbsup.gif

:*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lel, a u mnie, u kur, to jakieś wszy som. Matka mnie wczoraj wysłała, żebym im zboża dau, to później po mnie łaziły. ://// I dzisiaj tesz mi kazała dać im jeść, na szczęście babcia się w pobliżu kręciła, to ją zacząłem bajerować, wziąłem pod rękę i powiedziałem, żeby mi pomogła. I ona sama im nasypała. Cfany jestę. icon_evil.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG, ale miauem fajny sen. Przeniosłem się do lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku, do Ameryki. Byyyło cudaśnie i f ogóle. I ludzie mieli ładniejsze ubrania niż teraz. xD

A teraz jem śniadanko, słucham Radia Zet, a na deser wciągnę sernika na zimno. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Urra, urra, jeszcze tylko 17 dni i pierwszy września. xD :D A jak pierwszy września to do sql i mojej kochanej wychowawczyni. Już ja będę robił jej przy tablicy. :D:):P JEZZZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!1 A teraz boli mnie ręka i to kość. Ostatni raz to chyba z półtora roku temu bolało, tylko jeszcze gorzej. :( Na pocieszenie oglądam komedię pt. Trudne Sprawy. xD :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dwa tygodnie jestem na bezrobociu i już wariuję w domu.

Jednak jak miałbym 14-16 lat, nie cieszyłbym się z powrotu do szkoły, podobnie jak cała moja klasa.

Ale cóż- jestem już stary, czasy się zmieniły jak i młodzież.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No elo, dzisiaj NMP (wszyscy w domu, ale śpią albo zniknęli) to sobie włączyłem płytkę Glenna Millera i wcinam bułki z jagodami oraz serem. Takie domowe, mniam, mniam, brzuszek mnie już boli. A szkoła jest super, bo mam się jak ogrzać. chytry.gif Więc nie wiem, co ten grz tak jęczy. klaszcze.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...