Skocz do zawartości

Pamjentniki Thergorka - reaktywacja


Thergor

Polecane posty

  • Odpowiedzi 700
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Co to jest ten dział o_O

Spodobauo ci sie? :trollface:

Książek nie mają, ale jakieś chińskie podróby zegarków to mają, hę?!

Te zegarki to jeszcze nic, pełno tam cyganów/ormian, mających w ofercie kradzione rowery po 200-300zł. xD Książek nie stwierdzono, a moja koleżanka to co środę przychodzi dopiero na drugą godzinę lekcyjną, bo buraki sprzedaje. :D

:*

-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_____RĘCĘZJA WATCH_DOGS_____

A wienc tak, ja Thergor odrasu mówie rze sie uzależniłem od tej gry, a to jusz nie byle co. I nie obhodza mnie płaczki co mają za suaby sprzęt by uruhomic tą gierusię, wjenc jado po niej, hoć nie grali. #Dealwithit. Jak cie nie stac, to znaczy rze jesteś niegodnym biedaczkiem. Haha. diabelek.gif Kupćie sobje wiećmina. Tyle słowem wstępu. cat2.png

-----Fabuła-----

Jest superancka. Nazywasz sie Aiden Pearce i jestes hakerę, dzięki czemu masz dostemp do sieci ctOS, kierującą infrastrukturą miasta Chicago, w kturym rozgrywa sie akcja. Możesz czyścic cudze kontta banqowe, a za kaskę kupować nowe samochody, albo ubranka, albo nawet grać w pokera, czyli Texas hold'ema, którego ja mam na szczenście świetnie opanowanego, bo uczyłem sie graź. Do dyzpozici oprócz smartfona, masz jeszcz e masę hakierskich, przydatnych gadżetuf, a nawet szeroki arsenau broni, którym możesz przeprowadzac selekcję naturalną (pozdrufffki Karol :*), o ile cie wcześniej nie zabju, bo bohater ni e ejst niezniszczalny, a znajdzie sie paru gości do odstrzau.

-----Humor-----

Gdy hakójesz talefony możesz zobaczyc o czym gadaja/pisza ludzie. Rozwalił mnie teks o tym, jak jakiś gosc nasikał do kubka po kawie i wrzucił do śmietnika, a zaraz pszyded bezdomny i to wypił, myślonc że to dawka kofeiny. xD BRAWO, JESTEŚCIE MISZCZAMI UBI!!!! teehee.gif

A gdy podglondałem ludzi w ich mieszkaniah (da sie), wpadłem na goscia ktury przed kompem laski oceniał. "5/10, wziąłbym gdybym musiał". UBI JESTESCIE COOL!!

-----Słowo o odlocie-----

W grze moszna tesz graź w greu. Ubisoft jest genialny, bo sie grau w greu, w greu. Można biegac za kaską, zabijac obcych, a nawet zmienić sie w pajonka (mehanicznego) i zrobić rozwałke. Niestety jako profesjonalny recęzęt musze być sprawiedliwy i musze też rzec o raniącej uszy ścieszce dźwjenkowej. Większość utworów wyłonczyłem, ale znalazły sie takie perełki jak "My, my, my" Jamiego Lono. Azs na 7Digitalu kupiłem ten utwór i jeszcze jakiś tego gościa. Niestety to nie wystarczy, powinni zrobic jak w GTA, rze moszna własne utwory dodac. down.gif

-----Lokomocja-----

Nie wjem co to za idjoci na to fpadli, by w innych ręcęzjach napisać rze model jazdy jest suaby. Trauma, szok i niedowierzanie, hyba jeździć nie umieja. Widać rze to były ręcęzentki, bo to kobiety nie umieja jeździć, jak ktoś pszy mnie powie rze one mają rację, to jest konczitą wurst, bo tesz niby facet, a jak kobjeta sie zahowuje. trollface.gif

-----Umjejentności-----

Są podzielone na kilka grup, takih jak walka, hakowanie. Zwłaszcze hakowanie ma dużo odgałenzień, co jes na plus. Za punkty można dokupić np. wjenksze ilości pjeniendzy przy okradaniu kont. To bardzo przydatne. Parę rzeczy można tesz odblokować wraz z postempami, wykonując misje poboczne.

-----A propo misji pobocznych-----

Tyh jes naprawde dużo. Kryjówki gangów, przestępstwa, zlecenia macherów, jes tego naprawdę dużo i jest co do roboty, widać rzze świat żyje, a gra sie nie nudzi, nawet poras dwudziesty gonionc banddziora. Nasze akcje prospołeczne zwiększają wskaźnik reputacji, zaś antyspołeczne (jak zabiu cywili) zmniejszają. Poźniej to przekłada się na to, czy na nas chętnie donoszą itp.

-----Wkład Ubi w ekologię-----

Jeśli masz edycję pudełkowo, znajdziessz w niej: 3 płyty z gro, ulotke reklamowo i krótko instrukcje z kodem aktywacyjnym uplay oraz wyjaśniająco podstway sterowania. Pozwulcie że przytoczę wam jeden punkt:

"Dostęp do instrukcji z poziomu gry"

"Instrukcja do gry została wbudowana w sam produkt. W dowolnej chwili możesz sprawdzić ustawienia sterowania w manu głównym lub w menu Pauzy, włączanego po wybraniu OPCJI, a następnie podmenu Sterowania. Możesz również w dowolnej chwili uzyskać dostęp do Poradnika polowego DedSec za pośrednictwem smartfona posiadanego przez twoją postać w grze. Wystarczy nacisnąć środkowy przycisk myszy lub klawisz + i wybrać poradnik polowy DedSec. Nowe informacje odblokowywane są w miarę twoich postępów w grze.

Poradnik polowy DedSec to nie tylko szybki i łatwy sposób na uzyskanie odpowiedzi, których szukasz - dodatkowo nigdy się nie pognie, podrze, ani nie zgubi. Wbudowanie tej funkcjonalności to tylko jeden z kroków podjętych przez firmę Ubisoft w celu ratowania naturalnych zasobów Ziemi."

Widzicie jaka świetność wypływa s tego zdania? Ubi, to nie Sidi Projekt, który pakuje śmieci f pódeełka, poczym je spszeedaje, zapominajonc o środowisku naturalnym, wiećmin suxx. wallbash.gif

BRAFO UBI, MASZ MOJE POPARCIE!!!!!!!

Ocena gry: 10/0.0 (Majstersztyk, łata dziure ozonowo, a życie staje sie lepsze.)

Plusy:

+ Moszna hakowac ludzi

+ Moszna greu w greu, w greu (pajonk i wogule)

+ Ubranka i samohody do twojej dyspozycji o ile masz hajsik

+ Miasto rzyje wras z lućmi, kturych grzeszki odkrywamy

+ HUMOR!

+WIELE INNYCH, KTURYCH NIE NAPISZE, BO NIE STARCZY MIEJSCA BY MNIE WYDRUKOWAĆ W CDA

Minusy:

-Ścieszka dźwjenkowa pinch.gif

-Brak wienkszej iloźci minusuf. :D

POLETZAM!!!!! Jak nie pasi, graj sobje w wiećmina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz kilku błędów :-):

-recenzja na najwyższym poziomie

- wiele przydatnych informacji

- przejrzysta treść

- fachowe zwroty

W nagrodę otrzymujesz możliwość druku w CDA i wieczną moderację postów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...