Skocz do zawartości

Alan Wake problem z instalacją STEAM


Montek2

Polecane posty

Cześć !!!

Instaluje grę Alan Wake poprzez STEAM.Wyskakuje mi okienko,a w nim jest napisane : "Tworzenie lokalnych plików gry..." i "Przygotowywanie plików gry Alan Wake do instalacji..." Problem w tym,że to okienko jest i jest,a nic się nie dzieje,instalacja nie rusza z miejsca.Czekam i czekam i kompletnie nic.Może ktoś pomoże jak zainstalować tego Alana Wakea ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Montek2,

Rozumiem, że starasz się zainstalować Alan Wake z płyty ? Znalazłem takie oto rozwiązanie, które zaproponowało Remedy odnośnie podobnego problemu z instalacją,

  • Log in to Steam and click on Library.
  • Right-click on the game, select Delete local content, and confirm.
  • Insert the first disc into your computer.
  • Close Steam (Steam > Exit).
  • Press Windows Key + R to open Run
  • In the Run window type: "C:\Program Files\Steam\Steam.exe" -install E:
  • Replace E: with the CD/DVD drive you are installing from if is not correct.
  • Replace C:\Program Files\Steam if your Steam installation is not in the default location.
  • Press OK. Steam will launch and ask you to sign in if you do not have your password saved. Your installation should continue from the disc.

Źródło: http://community.rem...ad.php?p=164319

Niestety gracz, który przedstawił problem, nie napisał, czy sobie poradził według powyższych wskazówek (zakładam jednak, że tak, bo gdyby było inaczej, wątek byłby kontynuowany). W każdym razie, ja bym spróbował.

p.s. jeżeli nie znasz j. angielskiego, to napisz, postaram się przetłumaczyć powyższe punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Montek2,

Przepraszam, że tak długo to trwało, poniżej punkty w PL:

  • Zaloguj się na swoje konto steam, i przejdź do biblioteki
  • Kliknij Prawym przyciskiem myszy na grze, i wybierz Usuń "zawartość lokalną"
  • Włóż płytkę z grą do napędu
  • Zamknij Steam (Steam > Exit).
  • Przytrzymaj klawisz Windows (znajdujący się między Ctrl a Alt) + R aż pojawi się "Run" (Nie wiem jak po polsku się nazywa to okienko, gdzie wpisuje się wiersz poleceń, mam Win7 w wersji angielskiej :)
  • W tym okienku wpisz (ale zauważ że ścieżka może być inna, zależy gdzie masz zainstalowanego Steama): "C:\Program Files\Steam\Steam.exe" -install E:
  • Zmień literę E: jeżeli nie odpowiada ona literze pod którą znajduje się twój napęd. (Przykładowo, jeżeli wejdziesz w Mój Komputer, i zauważysz, że Twój napęd dvd oznaczony jest literką F, to zmieniasz w powyższym wierszu E na F)
  • Naciśnij OK. Steam powinien się odpalić - zaloguj się na swoje konto (jeżeli nie loguje Ci się automatycznie). Inatsalacja powiina teraz ruszyć z płytki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...