Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stach122

Assassin's Creed 4 i Uplay kilka pytań

Polecane posty

Witam

Ostatnio kupiłem AC 4 (wersja cyfrowa special edition) był tani to wziołem. Jako że zagram za miesiąc (kompa wymienię) to chciałem już pobrać i zrobić kompie zapasowa. A że Uplay to zuo to teraz pytam.

Jak zrobić tą kopie ? Wystarczy pobrać i gdzieś wstawać np. na dysk zewnętrzny a potem jak komputer przyjdzie do folderu z Uplay starczy wrzucić powrotem ?

A i po przeczytaniu pomocy.

Co się stanie jeśli nie pobiore gry w ciągu 30dni ? (to się tyczy mojej edycji ? grę mogę od razu pobrać przez Uplay, linków nie dostałem, coś o nich było w pomocy)

Dostałem z emailem klucz, a gra się automatycznie dodała w katalogu więc będzie trzeba go wpisywać w grze ?

Jeśli będę mieć więcej pytam to tu napisze.

Jakby by co pisze z telefonu za wszelkie błędy lub nierozumność tekstu bardzo przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Co do kopii zapasowej to nie da się obecnie utworzyć tak jak na steam ale instalkę po instalacji przeważnie znajdziemy w którymś folderze Uplaya.

2.Możliwość pobrania w okresie 30 dni o ile się nie myle dotyczy starszych gierek Ubisoftu akurat Assassins creed 4 przypisze ci się na stałe,a pobierasz kiedy chcesz.

3.Raczej nie będziesz musiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś (jeśli istnieje) możliwość przywrócenia gry ? tzw pobrałem i tam skopiowałem w inne miejsce a z uplay odinstalowałem. No i tu się zaczęły schody.

Próba 1

Zaczołem pobierać ponownie (celowo) i podmieniłem pliki Uplay nic nie wykrył pobierał dalej od ilu skończyło. NIepowodzenie. (ponowiłem raz jeszcze ten sposób ale usunąłem plik co sie tworzy prawdopodobnie zapisuje stan pobierania, nic nie dało)

Próba 2

skopiowałem po prostu pliki do folderu głównego w którym uplay trzyma gry (wtedy uplay myśli i myśli i nic). Niepowodzenie

Próba 3

Odpaliłem mając nadzieje że gra się doda znaczy pokaże sie że zainstalowana i tyle Uplay g... zrobił. No więc niepowodzenie.

Odpaliłem Assassyna ale Uplay był w trybie Offline gra odpaliła ocb ?? POwodzenie, częsciowe. (bo chce mieć w uplay wiadomo o co chodzi [osiągniecia, punkciki ;p])

Kurde co walnęło tych od ubisoftu że zrobili to durne Uplay, pół biedy to że normalnie go nie można zminimalizować itp ale że nie dali stwórz kopii zapasowej nawet najprostszej opcji to nie. Ech najwidoczniej będę musiał po prostu AC 4 pobrać już gdy już będzie nowy komputer.

Jeśli może zna sztuczkę czy cuś niech mi napisze na PW.

Temat niech zostanie zamknięty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...