Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Roet

Klawiatura z podświetleniem.

Polecane posty

Witam mam zamiar kupić nową klawiaturę do gier typu fps i udzielania się na tym forum. smile_prosty.gif

Chodzi mi o klawiaturę bez żadnych bajerów typu programowalne klawisz z powodu że w strzelankach i tak nie będę z nich korzystał.

- Cena: 300 zł

- Główne zastosowanie: Gry i czasami internet

- Klawisze: Odpowiadają mi każde

- Podświetlenie: Musi być

- Kabel: bez zastrzeżeń

- Ilość przycisków: Bez przycisków programowalnych ( jak już będą to już trudno)

Pominąłem kilka punktów bo dla mnie są zbyt oczywiste.

Klawiaturę wymieniam z powodu że moja już nie styka.

Wiem innym mogę pomóc ale jak mam coś sobie wybrać to nie mogę się zdecydować (kiedyś myszkę wybierałem 2 tygodnie smile_prosty.gif )

Proszę nie proponować mi Qpad MK 50 PRO

Myślałem o challenger ,,czułem" i słyszałem że jest dobry i solidny ale nie jestem pewien czy to dobry wybór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem awersji do MK 50. Przecież ta klawiatura idealnie pasuje do twojego zakresu poszukiwań.

To może CM STORM QUICKFIRE TK? Trochę ponad budżet, ale ma podświetlenie*, przełączniki cherry red i kompletny brak makr chyba, że sam je sobie zaprogramujesz. W dodatku to bardzo "zbita" klawiatura, która zmieści się nawet na małym biurku.

* 3 tryby z 5-stopniową regulacją jasności

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że każde bo z moich doświadczeń to klawiatury mechaniczne za około 300 zł nie są najlepszej jakości.

Moje pierwsze wrażenia z MK 50 nie były za dobre, red-uw nie ja gram w fps, i nie chce się martwic czy przypadkowo wcisnę zamiast 1 to 4 przyciski. Black i blue mogą być i membramy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi tylko o to że ten razer ma klawisze które całkowicie wchodzą w obudowę, nie że są za niskie,używam niski właśnie teraz w laptopie i mi nie przeszkadzają, wysokie też ale te to całkowicie inna sprawa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślę zakup APEX-a, a poza tym ja wyraźnie napisałem że podświetlenie jest wymagane. Więc proszę jeśli takich dobrych nie znacie to nie wciskajcie mi czegoś innego.

@Sledz985 O co ci z tym chodziło? bo nie do końca rozumiem twój sarkazm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tę cenę jest Durandal G1N, IMO jedna z najlepszych klawiatur mechanicznych gdy chodzi o statystykę jakość/cena. W dodatku można ją kupić w każdej wersji przełącznika Cherry MX, więc będziesz mógł dobrać sobie wersję dopasowaną do twoich preferencji.

Zmieniam zdanie. Zapomniałem, ze G1N nie posiada podświetlenia.

@EDIT - po dłuższym zastanowieniu dalej pozostaję przy poleceniu Ozone Strike Pro. Musiałbyś dopłacić kolejne 100 złotych bym mógł zaproponować ci coś lepszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Roet - przepraszam cię bardzo, ale co to ma ze sobą wspólnego? 500 zł to jedna z niższych półek cenowych jeżeli chodzi o monitory, za to w przypadku klawiatur mechanicznych już na niej można znaleźć sprzęt bardzo wysokiej klasy. Z resztą nie pisałem o twoim przypadku, a jedynie o teoretycznej sytuacji, w której miałbyś tyle pieniędzy. Twoje wymagania są dosyć specyficzne i zwyczajnie trudno jest mi dobrać coś do nich pasującego, a jednocześnie mieszczącego się w twoim budżecie.

Tak więc jak napisałem:

Ozone Strike Pro;

Razer Deathstalker;

ewentualnie Thermaltake Knucker / Microsoft Sidewinder X4 o ile znajdziesz sprzedawcę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...