Jump to content
ironcouk

Słuchawki do Muzyki do 150 zł.

Recommended Posts

Na pewno muszą mieć regulator głośności? Jeśli przeżyjesz jego brak, to bierz Superlux HD-681. Są najlepsze w cenie do 100 zł, nie wiem jak powyżej, bo mam je, oraz Razer Blackshark. Z obu modeli jestem bardzo zadowolony. Z pewnością nie daj się zwieść i nie kupuj Creative HS-800 (Fatality). Najgorszy szmelc jaki może być.

Potrzebujesz mikrofonu, czy same słuchawki + oddzielny mikrofon?

Link to comment
Share on other sites

Chyba, że masz zamiar w nich latać po mieście. Wtedy radziłbym Ci to jeszcze przemyśleć, bo Superlux'y są - delikatnie mówiąc - dość spore.

Ryseth, bardzo to doceniamy, że chcesz pomóc, ale raczej nie w ten sposób. W swoim temacie polecono Ci HD681 i odradzono Fatal1ty. Ale nie możesz tego samego powielać w każdym temacie o słuchawkach. Tym bardziej, że jeszcze pytasz o mikrofon, tak, jak w Twoim temacie, nawet, jeśli tu nikt nawet o nim nie wspomniał. O Fatal1ty również nikt nawet nie wspomniał, bo te słuchawki nie są tego warte. To dobrze, że jesteś zadowolony z zakupu. Ale to nie wystarczy, aby teraz polecać sprzęt. Gdyby to był temat o słuchawkach do 100zł, możesz śmiało napisać, że polecasz zakup HD681. Wtedy autor będzie miał większą pewność, że kupuje dobry sprzęt. Ale oprócz tego chyba jeszcze do ogólnego polecania sprzętu jeszcze troszkę daleko. Nie zrozum mnie źle, ja Cię nie krytykuję :) Po prostu chciałem napisać, jak sprawa wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...