Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hilundor

Myszka 50-100 PLN

Polecane posty

Według tego:

  • chyba fingertip grip, może palm grip
  • 12,5-13 cm (ale diabli wiedzą, czy ja to dobrze mierzę)
  • praworęczny jestem

Wcześniej używałem Natec Genesis G33 i odpowiadała mi jej wielkość. Myszka strasznie szybko zaczęła wariować - jedno naciśnięcie przycisku dawało dwuklik. Rolka potrafiła otworzyć link w trzech kartach. Chciałbym tego uniknąć.

Grałem w 1600/1200 dpi. Teraz używam laptopowej myszki (A4Tech Glaser 20D). Internet mówi "1000 dpi" i to też jest ok, ale na pierwszym ustawieniu Nateca (800) było zbyt wolno

Mam tanią podkładkę, ale używałem myszy na blacie biurka. Wolałbym, by nowa też działała na blacie.

Planowałem wydać ok. 50 złotych, ale jeśli nie ma nic przyzwoitego w tej kwocie, to jestem w stanie wydać do 100 PLN.

Przeglądałem tematy i wstępnie wybrałem Gigabyte M6900 (bo jest stosunkowy tani) i Ozone Xenon (fajnie wygląda i był często polecany), ale nie wiem, czy te myszki pasują do ręki/będą działały bez podkładki.

Dobrze by było, gdyby myszka była dostępna w Avansie (jedyny większy sklep ze sprzętem w okolicy), ale przeglądałem ich stronę i żadnej z polecanych myszek nie znalazłem. Prawdopodobnie będę zamawiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra na blacie biurka nie jest dobrym pomysłem. Sensor może wariować, a ślizgacze szybko się zużyją. W dodatku będziesz miał mniejszą kontrolę nad myszką. Wybierz jedną z myszy poleconych przez XeoN'a + A4Tech MP200. W przypadku Genius'a Tesoro Aegis X1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam polonistom nie jestem i nie chcę nikogo faworyzować więc się nie udzielam. Ale proszę żebyśmy pomogli autorowi a nie sprzeczali się co dla kogo znaczy ,,czepiać" i ,,poprawiać".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to mam zagwozdkę. Xenon + podkładka już dość znacznie wypadną poza budżet, bo nie zamówię ich w jednym miejscu (MP3 Store jej nie ma, w innych sklepach mysz jest znacznie droższa). Podkładka pod Geniusa jest dość trudno dostępna. CM Xornet - tu boję się trochę nietypowego kształtu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MP3Store można dorwać Qck Mini. Jego cena jest tam zawyżona, ale od biedy nie będziesz musiał kupować w dwóch różnych sklepach. Ewentualnie, tak jak napisał XeoN, szukaj X7-200MP. Najlepiej po marketach elektronicznych. Chyba całkiem niedawno widziałem ją w niezłej cenie w Euro. Często gości też na półkach X-koma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...