Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alpharadious

ZTE Blade 3 niespodziewane restarty

Polecane posty

Witam.

Od około 3 miesięcy posiadam ZTE Blade'a 3. Telefon po miesiącu użytkowania zaczął się sam resetować. Resety wydawały się być od niczego niezależne, występowały czasami raz na dzień, czasami dwa razy. Czasami się zdarzało, że telefon się resetował nawet po trzy razy pod rząd za jednym razem. Jedynym zdarzeniem, które czasami "prowokował" restart były rozmowy przychodzące. Jednak nie była to reguła, czasami telefon resetował się co 10-15 raz, ale to wciąż jedyne zdarzenie, które było w stanie to sprawić.

Telefon został odesłany na gwarancję. Sklep w którym go kupiłem wysłał go do autoryzowanego serwisu. Po ponad miesiącu w serwisie telefon wrócił do mnie. Po tygodniu telefon znowu się resetuje. W opisie usterki chyba (nie piszę posta z domu, jutro go zedytuję jeśli jestem w błędzie) napisano, że niczego nie zanotowano i wymieniono mi baterię.

Blade nie był w żaden sposób uszkodzony. Jego stan jest idealny. Nie próbowałem grzebać przy systemie, bo zwyczajnie się na tym nie znam i mnie to nie interesuje, a telefon jest na tyle fajny, że nawet nie chciałbym nic w nim zmieniać.

Telefon kupiłem na allegro i nie posiadam, ani nie ma możliwości wystawienia mi paragonu potwierdzającego odprowadzenie VATu, dlatego muszę wysyłać go do sklepu w którym go kupiłem. Wygląda na to, że znowu stracę telefon na miesiąc.

Proszę o pomoc i porady. Nie tylko o techniczne, ale też prawne. Co mogę robić w mojej dość nie fajnej sytuacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...