Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kurakkk

Rozwiązany: Używany monitor do 300zł

Polecane posty

Witam!

Chciałbym kupić używany monitor do kwoty 300zł. Tak, wiem, że to mało dlatego zdecydowałem się na kupno używanego monitora. Znalazłem w internecie 2 ogłoszenia, które mnie interesują:

* Samsung B2230 - cena 210pln

* iiyama ProLite E2209HDS - cena 250pln

Który zakup będzie lepszym wyborem? Może jakieś inne typy. Sprzęt do internetu/gier.

Pozdrawiam, Maciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to każdy pisze tongue_prosty.gif Monitor może mieć 5 lat, a wyglądać jak nowy - więc nic nie stoi na przeszkodzie by napisać, że był mało używany, nawet jak chodził dzień w dzień po kilkanaście godzin. No ale to tak czysto teoretycznie, bo równie dobrze można kupić mało używany model, który popsuje się po tygodniu. Dlatego ja wolałbym wziąć coś z gwarancją, bo akurat monitory to awaryjny sprzęt.

W sumie za 70 zł ponad budżet masz nowego BenQ - http://www.agito.pl/monitor-benq-21-5-led-gl2250-2492-529478.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=529478 z gwarancją, no ale trochę dopłacić trzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Dell był w cenie 400zł, jednak po przeanalizowaniu kwestii finansowych postanowiłem łyknąć iiyamę, pojechałem obejrzeć i mi się spodobała. Dziękuję za odpowiedzi, temat można zamknąć.

Pozdrawiam, kurakkk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...