Jump to content
kip3k

Słuchawy do gry

Recommended Posts

Witam...

Chciałbym was poprosić o pomoc przy wyborze słuchawek.(do gier)

W kieszonce mam 250 zł, lecz prosiłbym was o 2 propozycje cenowe 1-sza (do 150zł/ +/-20zł) oraz 2-ga propozycje do 250 zł...

Słuchawki będą używane przede wszystkim do gier typu COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE (gry FPS)

Z góry dziękuję przy wyborze :D

Link to comment
Share on other sites

Aha, w takim razie do 100 zł Superlux HD681, a do 200 zł Superlux HD668B. Trudno znaleźć lepsze modele. Nie potrzebują źródła (dobrej karty dźwiękowej/wzmacniacza), więc nawet integra je bez problemu pociągnie. Świetnie sprawdzają się w grach FPS ze względu na swoją ponadprzeciętną kierunkowość.

Edited by Xerber
Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze jedna propozycja. Jeżeli lubisz bas, ale tak naprawdę bardzo, to są od tego kolejne Superluxy - HD681EVO. Jest to model nastawiony na typowo mięsiste kopnięcie w niskich częstotliwościach, więc jeśli słuchasz sporo muzyki z gatunków typowo elektronicznych, to warto i ten model wziąć pod uwagę. Trzeba jednak pamiętać o tym, że są dwie wersje tego modelu MKI i MKII, z czego zdecydowanie lepszy jest ten drugi. Warto na to zwrócić uwagę przy ewentualnym kupnie, bo mało który sprzedawca zamieszcza odpowiednią informację.

Edited by Xerber
Link to comment
Share on other sites

Zostały ci do wyboru jeszcze Superlux HMC-631 lub Superlux hd681, ale najlepiej i najbardziej opłacalnie dla ciebie będzie jak kupisz hd668B, bo jak pisałeś wyżej nie potrzebujesz mikrofonu ,więc nie ma powodu byś dopłacał do hmc-631 które nie oferują oprócz mikrofonu więcej od hd668b ,a już tym bardziej nie ma powodu byś kupował gorsze hd681.

Link to comment
Share on other sites

Polecam 668B , polecono mi na tym forum, mam już je z tydzień czasu i powiem tak:

Pierwsze minuty cisną w uszy, ale jak udało mi się je rozszerzyć, i poleżały mi na głowie, to są genialne, nie czuję zbytniego problemu , nic nie ciśnie, jedynie czasem mogę czuć ciepłe uszy, ale tak na prawdę są wygodne, co do brzmienia, to używam je w BF 4 i spisują się bardzo dobrze, choć z moim ubytkiem słuchu i tak pewnych dźwięków nie wyłapuję, stąd nie chcę pisać opinii na temat dźwięku, bo nie jestem wstanie usłyszeć tego co normalny człowiek ze zdrowym słuchem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...