Jump to content
uppercut

Każda strona z wyszukiwarki Google otwiera się w nowej karcie

Recommended Posts

Cześć,

Mam prośbę o pomoc. Poszukując programu do zmiany formatu plików musiałem ściągnąć jakiś syf, ponieważ zauważyłem, że każdorazowe wpisanie dowolnej frazy w wyszukiwarce Google i kliknięcie lewym przyciskiem myszy w dowolny wynik wyszukiwania powoduje otworzenie klikanej strony w nowej karcie zamiast w tej samej. Jest to oczywiście mega irytujące... teraz na szczęście ta sytuacja dotyczy tylko Google'a, ale jeszcze kilka godzin temu podobnie było kiedy wchodziłem na np. Onet.pl i klikałem na dowolny news - również otwierała się podstrona w nowej karcie. To - nie wiem do końca jak - udało mi się wyeliminować. Jak? zainstalowałem 2-3 programy typu antymalware/spyware, przeskanowałem kompa, cośtam wywaliłem i teraz użeram się już tylko z tym problemem w wyszukiwarce Google.

Zaglądałem na https://www.google.pl/preferences i próbowałem tam różnych kombinacji, ale efekt jest taki, że albo otwiera mi się strona w nowym oknie albo w nowej karcie...

Korzystam z najnowszej wersji Firefoxa. Avast ani ESETonline nic nie wyszukują, skanowanie programem Spybot Search&Destruction również nie pomogło. Przeinstalowanie przeglądarki też nie dało pożądanego efektu...

Co dziwne, nie zmieniałem ustawień przeglądarki. Aktualnie zakladka karty wygląda następująco

j60g09.jpg

Czy może ktoś pomóc i doradzić co zrobić, żeby pozbyć się tego irytującego problemu?

Edit. problem rozwiązany. Usunąłbym wątek, żeby nie robić śmietnika, ale chyba sie nie da, więc prośba do moda o zamknięcie/wywalenie tematu.

Edited by uppercut