Skocz do zawartości

Sprzedam Nokia Lumia 820 + gratisy!


k4cz0r

Polecane posty

Chciałbym sprzedać moją roczną Lumię 820. Kupiona w Play [bez simlocka], żółta obudowa, jednak dorzucam białą do bezprzewodowego ładowania, oraz kartę microSD A-Data 16GB Class 10.

Telefon w co namniej dobrym stanie. Biała obudowa jednak co nieco przeżyła, ponieważ w wakacje zeszłego roku telefon spadł mi na ziemię i pękł ekran. Oddany do serwisu Nokii, tak więc gwarancji nie utracił. Przez to na białej obudowie jest małe zadrapanie w jednym rogu, oraz w drugim małe odbicie. Sam ekran jednak w stanie bardzo dobrym. Żadnych zadrapań czy rysek. Żółta obudowa w nieco lepszym stanie, żadnych większych obić czy zadrapań. Widać jakieś przebarwienia, za pewne da się to jakoś zmyć.

Z telefonem oryginalne opakowanie, dowód zakupu, oryginalne słuchawki i ładowarka. Jedynie kabel USB daję zamiennik od LG, ponieważ ten Nokii mi zaczął się dosłownie łamać przy wtyku USB.

Telefon ma soft niebrandowany (Black), tak więc aktualizacje powinny się pojawiać najszybciej. wink_prosty.gif

Cena: 600 zł + koszt wysyłki

Zdjęcia: http://1drv.ms/MF1P2U

Jak ktoś dorzuci 50 zł więcej, mogę oddać ze słuchawkami AKG K404, które świetnie współgrają z tym telefonem. Niestety, oryginalny wtyk mini-jack przestał łączyć (lewa słuchawka strajkowała), i na własną rękę próbowałem przylutować nowy. Niby jest lepiej, jednak dalej czasem lewa lub prawa nie łączy, musiałem źle zlutować. Dla wprawionego elektronika to pryszcz, a słuchawki pierwsza klasa. (zdjęcia na życzenie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...