Skocz do zawartości

Dungeon Siege III ? problem z zaliczeniem questu


otton

Polecane posty

Pytanie kieruję do tych, którzy ukończyli już grę. Tym, którzy dopiero planują to zrobić ostrzegam, że niektóre informacje zawarte w poście co drażliwsi mogliby uznać za spoilery.

Otóż doszedłem już do końcówki gry, czyli zawiązania sojuszu z armią automatonów i wizycie na dworze u królowej Roslyn. Gra nie posiada formalnego podziału na akty, ale według tego poradnika jest to początek piątego aktu. Dopiero teraz zorientowałem się, że zapomniałem wypełnić jednego questu pobocznego z początku gry, konkretnie chodzi mi tu o zadanie ?bohaterowie dawnych dni?.

By wykonać to zadanie, należy posiadać dwa rodowe sygnety i wykonać wcześniej zadanie ?Posiadłość Gunderic? ? jest to niezbędne do otwarcia budowli. Problem w tym, że nie mam tych sygnetów w ekwipunku, mimo że wykonałem wszystkie inne zadania poboczne. Prawdopodobnie pozbyłem się ich gdzieś na targowisku i na straganach można nawet wykupić sprzedane przedmioty.

Stąd zasadnicze pytanie: Sprzedane zabawki możemy odzyskać zawsze czy część z nich wyparowuje po jakimś czasie?

Drugie pytanie: Czy sprzedane przedmioty możemy wykupić tylko w miejscu sprzedania ich czy na dowolnym straganie? W pierwszym wypadku jest sens cofnąć się 40 minut do już odwiedzonych lokacji i poszukać, w drugim wypadku będzie to trud daremny smile_prosty.gif

Proszę, pomóżcie, bo za wykonanie wszystkich questów pobocznych jest osiągnięcie steamowe, a gra nie jest aż tak genialna, żeby mi się chciało dla tego achivementu przechodzić ją jeszcze raz od nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich nie da się sprzedać, bo są to przedmioty questowe. Najwidoczniej albo nie odwiedziłeś posiadłości albo nie wszedłeś do krypty bohaterów. A w tym momencie chyba już nie cofniesz się do 1 kapitularza, ale pewien nie jestem, musiałbyś sprawdzić portale

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...