Jump to content
komarziomek

GRID 2 - Gra nie zapisuje postępów z rozgrywki

Recommended Posts

Mam problem z gridem 2.Udało mi się bez żadnych problemów ukończyć 1 sezon wsr,potem przejechałem połowę sezonu 2.Włączam grę następnego dnia a tu się okazuje że nie mam postępów z dnia wcześniejszego.Mimo ciągłych prób za każdym razem gra nie zapisuje mi postępów.Zauważyłem że niby mnie rozłącza z internetem po każdym wyścigu co jest bzdurą.Dokładnie w tym samym momencie mi przyszła wiadomość na steamie co pokazuje że mnie nie rozłącza.Ktoś może wie jak temu zaradzić?

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Edited by Artius
Powód edycji: Dopisek moderatora

C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\80877303\44350\remote tutaj znajdują się savey GRIDA 2 możesz mieć coś zwalone z synchronizacją plików na steamie wiec na wszelki wypadek kopjuj te pliki przed wyjściem z gry jesli wbijesz spowrotem na steam i do grida 2 i nie będziesz miał zapisanego postępu spróbuj wyjść ze steama ( i z grida oczywiście ) wyłącz internet wrzuć skopjowane pliki do tego folderu i odpal steama z wyłączonym internetem aby nie dopuścić do zsynchronizowania plików

to może pomóc nie szukałem rozwiązania ale tak na mój prosty rozum może taki zabieg pomóc ;) jak coś dodaj mnie http://steamcommunity.com/id/karol7070