Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Supernatural, czyli fred, w którym chwalimy się swoimi super mocami.

Polecane posty

W sensie paliczek po paliczku, nie całe paluchy, bo to chyba każdy potrafi.

Ale chodzi ci o to, że potrafisz wygiąć paliczki do góry o 90 stopni? Czy, że potrafisz je zgiąć, ale normalnie, do dołu? Bo tak, to też umiem żeby palec był prosty, a zgiął się sam paliczek. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawy w łamanie paluchów! biggrin_prosty.gif

Dawno już tego nie robiłem (stawy nie te co kiedyś), ale i tak się pochwalę. :]

DSCN0072.JPG

IRL ludzi to przeraża.

C'nie? :D

I mały bonus od stacji.

DSCN0074.JPG

Jakbym znowu był w gimbazie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rabdomioliza

Żebyś wiedział. :P

A z kolejnych supermocy, które posiadam...

Umiem wytrzymać bez mrugania. Dowolnie długo. Ale, że szanuję swoje oczy raczej wstrzymuję się od zabaw w stylu "kto pierwszy mrugnie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mruganiem mam podobnie, z tym że czasem (rzadko) mam z tym problem.

Potrafię zrobić mniej niż 6 pompek (ćwiczeń), nie podciągnę się wcale, potrafię wywołać odgłos pierdzenia przy użyciu dwóch dłoni albo dłoni i oka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafię bez większego wysiłku zepsuć dowolną rzecz. Gdy oparłem się o żelazne ogrodzenie odpadł od niego kawałek takiego ozdobnego "kolca". Mały włos, a trafiłby osobę, która stała niżej. Z równa łatwością udało mi się wyrwać front od szuflady w biurku kumpla. Po prostu chciałem ją wysunąć. Mina kolegi bezcenna. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do strzelania kościejami to ja potrafię szczylać wszystkimi palcami u rąk i nóg, kostkiami, nadgarstkami, szyją, kolanami, czasem łokciami i jak się obrócę odpowiednio to i plecami (nie wiem co mi tam strzela tak dokładnie ;p).

Praktycznie codziennie budzę się 2 minuty przed budzikiem, minutę przed go wyłączam i wstaję. Już dawno mnie on nie obudził.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...