Skocz do zawartości

Dead Island Problem z korzystaniem z warsztatów


Avord

Polecane posty

Witam mam problem z warsztatami w Dead Island mianowicie nie mogę z nich skorzystać. Gdy podchodzę do jakiegoś warsztatu np w lokacji Wieża Ratowników i wciskam "F" to gra przez chwilę miga na czarno a odpowiednie menu z naprawą/ulepszaniem przedmiotów/ tworzeniem się nie pojawia. Wersję gry mam 1.3. Aktualizowałem wszystko co mi przyszło do głowy (sterowniki grafiki, direct'a itd) niestety problem dalej występuje.

Mój komputer:

Pentium Dual Core E6500 2,93 GHz

GeForce GTX 260

4 GB DDR 2

Windows 7 Pro Service Pack 1

Czy ktoś z Was miał podobny problem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jak radziłeś. Usunięcie folderu DI i ponowne pobranie gry też nic nie daje. Natomiast przy sprawdzaniu spójności plików na Steam wykrywa mi jeden plik pobiera go a po ponownym uruchomieniu gry nadal ten problem występuje. Da się jakoś podejrzeć który plik Steam pobiera ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z przypadkiem braku spójności plików gry. Problem ten występował jednak tylko gdy instalację przeprowadzano z płyty, a Steam nie umiał poradzić sobie z naprawą pliku wykonawczego. Skoro pobrałeś wszystko z sieci to nie powinno się tak dziać.

Moje propozycje to:

* zmiana serwera pobierania plików w STEAM i ponowne sprawdzenie spójności plików

STEAM --> Ustawienia --> Pobieranie --> Region pobierania: np. Czechy

*warto również wejść w folder:

\STEAM\SteamApps\common\Dead Island\Redist\

I doinstalować z niego wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...