Skocz do zawartości

Deus Ex: Bunt Ludzkości - spadek płynności.


Kaspar

Polecane posty

Witam. Mam dość nietypowy problem z grą Deus Ex, dołączoną do ostatniego numeru CDA. Instalacja przebiegła sprawnie, GeForce Experience ustawił detale niemalże na maksa. Zaraz po uruchomieniu i intrze, gra działała jak należy. Niestety, po chwili płynność zaczęła spadać, aż do osiągnięcia poziomu, przy którym tytuł stał się zupełnie niegrywalny. Myślałem, że to pan Experience przecenił możliwości mojego laptopa i w związku z tym obniżyłem poziom detali. Niestety nic to nie dało - nawet na minimalnych ustawianiach moją grę trapi opisana przypadłość.

Dlaczego uważam ten problem za nietypowy? A, to jest ciekawa sprawa - spadek płynności trwa do chwili, w którym choćby nawet na sekundę przejdę do menu za pośrednictwem klawisza "Esc". Po powrocie do gry działa ona tak jak zaraz po uruchomieniu - niestety problem powtarza się bez przerwy.

Mój laptop to Samsung 550P7C-S04 (Intel Core i5-3210M, GeForce GT 650M, Windows 8, 8 GB RAM-u). Próbowałem reinstalować grę, sterowniki mam aktualne. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu i uprzedzam - przechodzenia do menu co 10 sekund nie uznam za optymalną solucję biggrin_prosty.gif.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję rozwiązanie problemu wysłane mi przez AK74. Podobne można znaleźć w Internecie, ale tamte wydają się być w porównaniu z tym niekompletne:

Type in regedit and select regedit.exe, click yes.

Expand HKEY_CURRENT_USER

Expand Software

Expand Eidos

Expand Deus Ex: HRDC

Click on Deus Ex: HRDC

Right click on AllowJobStealing in the right hand side and select Modify

Enter 0 and select OK

Right click on D3D11_CREATE_DEVICE_PREVENT_INTERNAL_THREADING_OPTIMIZATIONS in the right window and select Modify

Enter 1 and select OK

Click on Graphics under Deus Ex: HRDC

Right click on AtiForceFetch4 in the right hand side and select Modify

Enter 0 and select OK

Close regedit and start the game.

Pomimo tego, że w powyższych wpisach wymieniany jest Deus Ex: HRDC (Director`s Cut), to zmiana tych wartości, w moim przypadku, pomogła również w podstawowej wersji. Dziękuję za pomoc i mam nadzieję, że komuś jeszcze to rozwiązanie się przyda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...