Jump to content
Tyszek91

Asus K73S vs programy/aplikacje

Recommended Posts

Witam.

I na mego Asusa przyszedł czas!

Dzisiaj mój 2 letni latop trochę "oberwał". Generalnie jest w bardzo dobrym stanie po takim czasie użytkowania. (szybko pracuje, w miarę możliwości zadbany..)

Mam kilka spraw... zaczęło się od próby odinstalowania Asus Game Park a więc paczki gier (9), których nigdy nie użyłem i nie mam zamiaru.

Po deinstalacji każdej gry z osobna (dodaj/usuń programy) oraz restracie systemu zaczęły się dziać straszne rzeczy, które zmusiły mnie do przywrócenia systemu. - dźiwnie?! Nie.. na necie możemy znaleźć podobne tematy. Ludziom po deinstalacji tych "gierek" przestawały działać różne programy.. w moim przypadku choćby było to Microsoft Office i jakby przestała działać regulacja dźwięku (Fn+F10-12).

Podobne tematy (przeszukałem google po swojej "przygodzie"):

click1 lub click2

Jak moge to skutecznie usunąć? Abym nie musiał później przywracać systemu. Generalnie nie znalazłem rozwiązania w sieci.

Po drodze miałem jeszcze troche zabawy ale to mniej ważne... zaniepokoiła mnie pewna rzecz, o której nie mam pojęcia...

xsv5.jpg

Co to może być?

Dodatkowo wrzucam logi z OTL.

E:

Nie wiem dlaczego otrzymałem tylko 1 plik tekstowy z OTLa.. z tego co pamiętam generował 2.

Pozdrawiam,

Tyszek91

OTL.Txt

Edited by Tyszek91