Skocz do zawartości

Battlefield 3 i 4 problemy z uruchomieniem obu gier


jaszczur1992

Polecane posty

Witam... mam problem z uruchomieniem gier z serii Battlefield na nowo co zakupionym laptopie... Mój sprzęt to:

Laptop Lenovo Y510P

Intel? Core? i5-4200 CPU @ 2.50GHz w turbo 3.1 Ghz

8GB Ram

Nvidia GeForce GT 755M Sterowniki najnowsze... tzn ma najnowszą aktualizacje...

Windows 7 ultimate x64

I bardzo ważna rzecz: MAM ZAINSTALOWANEGO Directx 11

Wiec najpierw problem z BF3:

Przy próbie uruchomienia gry wyskakuje mi taki oto błąd:

post-1002566-0-98012500-1389742412_thumb

Dziwne jest to bo jak napisałem powyżej mam directx 11 i Call Of Duty Ghosts chodzi mi normalnie ( i to na wysokich wymaganiach) jak i Crisis 3 mi działa (na średnio wysokich)... Tzn wg mnie te 2 gry widzą tego directx'a 11 a Bf juz nie...

Może ktoś wie jak mi pomóc a jeśli nie wie, to może pomoże w sprawie co do BF 4:

Jeśli chodzi o BF4 do problem jest taki... gdy próbuje odpalić BF4.exe to wyskakuje mi taki błąd:

post-1002566-0-62244500-1389742413_thumb

Ten plik pobrałem wrzuciłem go do Systemu32 a gra tego dalej nie widzi... I jeśli używam tego skrótu do dale mam ten błąd

...A jeśli próbuje uruchomić BF4_x86.exe to też chciał jakiegoś pliku.. ten plik też mu wgrałem i teraz wyskakuje to:

post-1002566-0-30728600-1389742413_thumb

Gdzięś wyczytałem ze potrzebne jest .NET Framework 4.0.. wieć wgrałem .NET Framework 4.5.1.. nic nie pomogło

... na innym forum pisali coś o Microsoft Visual C++ 2010 więc też to wgrałem i dalej nic.... ktoś wie o co chodzi.. bo ja już wymiętam..

Z Góry dziękuje za pomoc i prosił bym o rady jasne i konkretne... (łopatologicznie tongue_prosty.gif)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do BFa 4:

Otwórz folder tam gdzie masz zainstalowanego BFa 4

Otwórz _INSTALLER

Otwórz VC

Otwórz VC2012UPDATE3

Otwórz REDIST

Zainstaluj vcredist_x64.exe

Powinno pomóc.

Problem z BFem 3 jest CHYBA taki że uruchamia się na karcie zintegrowanej. Kliknij na ikonkę gry drugim przyciskiem myszy, rozwiń Uruchom z procesorem graficznym, Zmień domyślny procesor graficzny wyskoczy czi Panel sterowania Nvidia i tam zmieniasz domyślną kartę graficzną.

Bardziej "łopatologicznie" się nie da :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj wgrać najnowsze sterowniki do karty zintegrowanej (Intel 4600) nie wiem czy w czymś pomoże ale na pierwszym obrazku piszę że nawet nie wiadomo jaka jest jego wersja. Po za tym spróbuj zmienić procesor graficzny także w BF 4 (chyba że to zrobiłeś i też nie działa :)). Nie mam innych pomysłów :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Sorki, że w pod tym tematem, a nie w jakimś innym, ale innego nie mogłem znaleść. Jakbyście wiedzieli gdzie z tym problemem pójść to dajcie linka. Otórz mam może nie wielki, ale bardzo wnerwiający problem, który mam w bf3 i w każdej innej grze. KAŻEJ.

oto link do filmiku, który go prezentuje (nie mój). Dajcie sobie na 720p full ekran. Wiecie może jak to naprawić, bo za nic nie moge znaleść odpowiedzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...