Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wzol

Monitor do gier ~ 600 zł

Polecane posty

Całkiem niedawno prosiłem was o pomoc z wyborze komputera i jestem bardzo zadowolony, także dziękuje wszystkim co mi pomogli.

Teraz mam zamiar zakupić monitor. Jak w temacie napisałem mam na to około 600 zł (góra 700), i będę go używał głównie do gier (wszelkiego rodzaju), czasami też filmów i przeglądania internetu. Znalazłem póki co tylko LG 24EA53VQ i zastanawiam się czy jest on wystarczająco dobry. Tak na prawdę nie zależy mi jakoś na kątach widzenia (zazwyczaj monitor mam ustawiony na wprost) jedynie na czasie reakcji, przekątnej ok 23", no i wiadomo całkiem ładnym odwzorowaniu kolorów. Macie jakieś pomysły ?

Co do wydajności komputera - posiadam kartę Asus R9 270X, więc nie jest źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mnie również bardzo podoba się Dell, wszystkie parametry zadowalające, ale martwi mnie większy czas reakcji. Nie jestem w tej dziedzinie specjalistą, także chciałbym wiedzieć, czy może to jakoś wpłynąć na rozgrywkę w grach. LG również niczego sobie, ale po opiniach widać, że wiele osób narzeka na smużenie. AOC - nie mogę znaleźć zbyt wiele opinii na jego temat. Tak poza tym całkiem przyzwoicie.

Z tego co widzę nie różnią się one zbytnio od tego LG którego podałem wcześniej, więc wiadomo jak to przed zakupem chciałbym wiedzieć dlaczego są lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...