Skocz do zawartości

Dead Space 3 - drzwi w 17. etapie nie chcą się otworzyć


otton

Polecane posty

Podczas gry w Dead Space 3 natknąłem się na dziwną przeszkodę w rozdziale siedemnastym. Jest tam pod koniec etapu taka sekwencja, że trzeba wygiąć cztery słupy w odpowiedni sposób. Jak się to zrobi to trzeba ?przekręcić? Codex i wtedy otwiera się taki portal, który prowadzi następnie przez drzwi otwierane kodem wyświetlanym przez grę.

Niestety po wprowadzeniu poprawnego kodu, w drzwiach zapala się jedynie jeden okrąg i nie chcą się otworzyć. Jestem niemal pewien, że to jakiś bug, bo nawet oglądałem na youtubie filmik pokazujący jak ukończyć ten poziom i tam drzwi otwierały się normalnie, u mnie natomiast zapala się tylko środkowe kółeczko. W spoilerze screeny ułatwiające identyfikację miejsca, w którym wystąpił problem:

9426781.jpg9431281.jpg

Próbowałem z 10 razy wczytywania poprzedniego punktu kontrolnego i za każdym razem dzieje się to samo. Jeżeli nie ma na to jakiegoś "sprytnego" sposobu, to ucieszyłbym się też z sejwa pozwalającego grać dalej od następnego etapu - oczywiście jeżeli da się go jakoś normalnie wrzucić do folderu z grą i uruchomić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...